Ariana

Ariana to nowy automat do gry od firmy Microgaming, osadzony w klimacie podwodnego świata, w którym rządzi tytułowa bohaterka – syrena. Gra posiada 5 bębnów, 25 stałych linii wypłat i wyróżniający ją bonus – rozszerzanie symboli na całe pionowe rzędy.

W grę Ariana zagrasz w najlepszych polskojęzycznych kasynach online:

Kasyno Bonus Ocena Zagraj
1000 EUR +277 FS / 777 FS/ 500EUR + 500 FS rating
Recenzja
Zagraj!
4000 PLN i 60 spinów rating
Recenzja
Zagraj!
Bonus do 1000 PLN + 20 PLN rating
Recenzja
Zagraj!
Ekskluzywny bonus 100% aż do 500 PLN + 150 FS rating
Recenzja
Zagraj!
50% aż do 400 zł rating
Recenzja
Zagraj!
50 spinów bez depozytu. 2200 EUR i 900 spinów rating
Recenzja
Zagraj!

Walutą w grze są kredyty – wirtualne lub kupowane za prawdziwe pieniądze – wymieniane na monety. Nominał monety można ustawić na poziomie od 0,01 do 0,50 kredytu klikając przycisk “Bet” a następnie przyciski “-” lub “+” pod napisem “Coin Size”. Na każdy obrót można postawić od 1 do 10 monet, co ustawia się przyciskami “-” i “+” pod napisem “Bet”. Rozpiętość możliwych stawek jest więc bardzo duża, bo od 0,25 do 125 kredytów. Maksymalna wygrana to zaś 30 000 kredytów. Wygrane są wypłacane od lewej do prawej strony, czyli zwycięskie kombinacje muszą rozpoczynać się od pierwszego bębna. W każdej linii wypłat liczy się tylko najwyższa wygrana.

Rozszerzanie Symboli

Wspomniane wcześniej rozszerzanie symboli polega na tym, że gdy na pierwszym (skrajnie lewym) bębnie któryś z symboli głównych wypełni cały pionowy rząd (tj. zostaną wylosowane trzy takie symbole naraz) i zarazem utworzy zwycięską kombinację, pozostałe rzędy w których on występuje także zostaną nim wypełnione. Liczone są wtedy wszystkie nowo utworzone zwycięskie kombinacje, co pozwala zyskać wysokie wygrane. Przy dużej dozie szczęścia można wylosować taki układ, w którym wszystkie rzędy zostaną wypełnione jednym symbolem i co za tym idzie, wygrana zostanie wypłacona ze wszystkich 25 linii. Symbole główne o których tu mowa to: twarz Ariany, smok morski, skrzynia ze skarbami i rafa koralowa. Pierwszy z nich działa w opisany wyżej sposób na wszystkich bębnach, nie tylko na skrajnie lewym. Rozszerzanie symboli funkcjonuje również w trybie darmowych obrotów z tym, że oprócz głównych symboli na bębnach 2–5 rozszerzane są też symbole Wild.

Symbole Wild (obrazek podwodnego świata z napisem “Ariana”) zastępują wszystkie inne oprócz Scatter (rozwiazda). Te ostatnie oprócz wysokiej wygranej za wylosowanie co najmniej dwóch, niekoniecznie na linii wypłat, umożliwiają zdobycie darmowych obrotów. Wylosowanie 3, 4 lub 5 symboli rozgwiazd daje graczowi 15 automatycznie uruchamianych, darmowych obrotów przy zachowaniu stawki z poprzedniego obrotu. W tym trybie symbol Wild działa tak, jak symbole główne, tj. zebranie trzech na pierwszym bębnie i utworzenie zwycięskiej kombinacji powoduje rozszerzenie Wildów na pozostałych bębnach. Wylosowanie po raz kolejny trzech lub więcej symboli Scatter skutkuje zwiększeniem puli darmowych obrotów o następne 15.

Oprócz powyższych, gra zawiera także zwykłe symbole: “A”, “K”, “Q”, “J” i “10”.

ariana automat do gry

Dostępna jest możliwość automatycznego uruchamiania obrotów (przycisk “Auto Play”) aż do: ukończenia wskazanej liczby obrotów, zatrzymania przyciskiem stop lub zdobycia wygranej równej lub przekraczającej podaną wartość. Interfejs pozwala też na obniżenie jakości grafiki w przypadku gdy gra nie działa zbyt płynnie, wyłączenie dźwięków gry i tła oraz włączenie trybu szybkiego, w którym obroty bębnów trwają dużo krócej a zatem cała rozgrywka przebiega szybciej. Jest to szczególnie przydatne w trakcie serii darmowych obrotów.

Grafika gry Ariana nie powala, jest po prostu poprawna, podobnie jak jej grywalność. Zachęcający jest jednak szeroki zakres możliwych stawek, a całkiem łatwe do uzyskania bonusy w połączeniu z seriami darmowych obrotów mogą szybko przynieść bardzo wysokie wygrane.

Microgaming Gry

Privacy Policy
Automaty Online

Automaty Online