Cool Wolf

cool wolf microgaming

Cool Wolf jest grą popularną w kasynach online, stworzoną przez Microgaming. Microgaming jako lider gier internetowych oddał w ręce graczy produkt w pełni spełniający ich oczekiwania. Szczególnie polecamy grę na tym automacie w Casino Euro.

microgaming gry onlineAnimacja w stylu kreskówki obejmuje szereg różnych symboli literowych, jak i z postaciami ludzkim, m.in. „ lalusia – okularnika” zmieniającego się w wyjącego wilkołaka. W grze Cool Wolf gracze mogą skorzystać z przeróżnych kombinacji obstawiania, których jest ponad 240 (243 ways to win).

Dzięki temu, że w grze znajdują się tzw. Rolling Reels jak najbardziej możliwym jest otrzymanie wielu wypłat przy każdym pojedynczym obrocie. Atrakcyjne wizualnie grafiki, żywe kolory i świetna muzyka zachęcają do pozostania w grze, podobnie jak bonusowe, bezpłatne rundy obrotów.

Funkcje Specjalne Cool Wolf

Cool Wolf została wyposażona w funkcje dodatkowe w postaci symboli specjalnych. Istnieje ponad 40 takich clipartów, które występują w każdej pojedynczej grze. Znaczenie każdego symbolu jest inne, każdy daje dodatkowe premie. Funkcja „Howling Wild” sprawia, że rzędy 2,3 i 4 obracają się w losowej kolejności i kierunku dając tym samym większe szanse na trafienie wygranej. Odnalezienie 3, 4 lub 5 złotych biletów w tej samej grze daje graczowi nagrody w postaci darmowych 15, 20 lub 25 obrotów bonusowych. Najfajniejszą z funkcji dodatkowych jest jednak możliwość trafienia na pole „ x10”, dzięki któremu wysokość nagrody jest powielana 10-cio krotnie. Kolejną ciekawą funkcja są „opadające kołowrotki”, co dodatkowo pomnaża wygrane uzyskane podczas każdej pojedynczej rozgrywki.

cool wolf gra

Stawki W Grze

gry microgamingPomimo iż w grze występuje standardowy mnożnik x50 powielający wartość zakładu 50-cio krotnie, każdy z graczy może ustawić dodatkowo zakład w przedziale od 1-10 żetonów (0.01$ – 0.10$). Maksymalna stawka w grze wynosi 500 monet, czyli 50,00$ i daje nam szansę na wygranie głównej nagrody wynoszącej 1.050.000 żetonów, czyli 105.000.00$. Nawet, jeśli nie padnie główna wygrana, to w dalszym ciągu mamy szansę na wygranie 25.000 monet dzięki darmowym obrotom oraz trafieniu 5 identycznych symboli literowych. Kombinacji wypłacających wygrane jest naprawdę wiele, więc każdy ma spore szanse. Gra jest odpowiednia zarówno dla nisko- jak i wysokobudżetowych graczy.

Cool Wolf nie ma funkcji Premium, lecz elementy wymienione w opisie powyżej potrafią dostarczyć odpowiednią dawkę rozrywki. Każdy z graczy ma realne szanse za zdobycie sporych wygranych. Prawdziwe zakłady pieniężne, obracające się bębny, wspaniałe bonusy zwiększające wygraną i atrakcyjna grafika sprawiają, że gra ta jest doskonałym wyborem dla każdego gracza.

ZDOBĄDŹ ZAPOWIEDŹ NASZYCH SPECJALNYCH OFERT!

Dołącz do naszej jedynej w swoim rodzaju paczki przyjaciół i zobacz nad czym ostatnio pracowaliśmy. Będziesz rozkoszować się naszymi najlepszymi ofertami, bonusami i darmowymi zakladami przygotowanymi specjalnie dla naszych subskrybentów.
Invalid email address
Poprzez zasubskrybowanie potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat i akceptujesz warunki polityki prywatności
Polityka prywatności
Automaty Online

Automaty Online