Lucky Leprechaun


Lucky Leprechaun to doskonała propozycja nie tylko na Dzień Św. Patryka. Automat posiada 5 walców i stałych 20 linii wypłat a do tego symbole specjalne.

Znajdziesz go w najlepszych kasynach online:

Kasyno Bonus Ocena Zagraj
1000 EUR +277 FS / 777 FS/ 500EUR + 500 FS rating
Recenzja
Zagraj!
4000 PLN i 60 spinów rating
Recenzja
Zagraj!
Bonus do 1000 PLN + 20 PLN rating
Recenzja
Zagraj!
Ekskluzywny bonus 100% aż do 500 PLN + 150 FS rating
Recenzja
Zagraj!
50% aż do 400 zł rating
Recenzja
Zagraj!
50 spinów bez depozytu. 2200 EUR i 900 spinów rating
Recenzja
Zagraj!

Producentem maszyny do gry jest Microgaming, jedna z najlepszych firm w branży. Slot nawiązuje do irlandzkiej legendy o zielonym karle siedzącym na końcu tęczy z garncem pełnym złotych monet. Motyw ten znamy już z innych automatów, choćby Leprechaun’s Luck od Playtech czy wcześniejszej produkcji Microgaming – Lucky Leprechauns Loot. Mimo tego, Leprechaun’s Luck potrafi zachwycić świeżością.

lucky leprechaun mobile

Koło Fortuny

Zachwyca nas opcja wędrowania po Ścieżce Fortuny. To trochę jak chodzenie pionkiem po planszy do gry, gdzie przemieszczamy się o określoną ilość pól, aby dotrzeć do mety, którą jest pomnożenie wygranej 1000 razy. Tak jak na prawdziwej planszy, przy odrobinie szczęścia trafimy na skrót do mety lub darmowe spiny. Gra dostępna jest też w wersji mobilnej.

lucky leprechaun microgaming
Automat posiada stałą ilość linii wypłat, ale możemy za to ustawić wysokość stawki. Za zieloną lub złotą koniczynę dostaniemy darmowe spiny, podobnie jak za symbole Wild. Kiedy trafimy darmowe spiny, karzeł zatańczy dla nas tradycyjny irlandzki taniec.

Lucky Leprechaun to z pewnością świetna zabawa. Redakcja AutomatyOnline jak najbardziej poleca tę grę, najlepiej przy kuflu Guinessa.

Privacy Policy
Automaty Online

Automaty Online