Glow

Glow jest pięciobębnową grą typu “jednoręki bandyta” z piętnastoma stałymi liniami wypłat, przygotowaną przez firmę Net Entertaimnent. Tłem dla wirujących bębnów jest piękna animowana grafika przedstawiająca zorzę polarną a głównymi symbolami są postacie zwierząt stylizowane na totemy. Automat znajdziemy na przykład w CasinoEuro.

W grze obstawia się bezpośrednio wpłaconą gotówką (wirtualną w przypadku gry dla zabawy, a nie na pieniądze) która na bieżąco jest przeliczana na monety. Nominały monet mogą wynosić 0,01; 0,02; 0,05; 0,1; 0,2; 0,5 lub 1 €. Wyboru dokonuje się przyciskami “-” i “+” pod napisem “Coin Value”. Na każde kręcenie można postawić od 1 do 10 monet – wybór za pomocą przycisków “-” i “+” pod napisem “Level”. Stawka jest automatycznie mnożona przez liczbę linii wypłat wynoszącą 15. Minimalna stawka wynosi więc 0,15 €, a maksymalna – 150 €. Teoretyczny współczynnik zwrotu dla gracza (RTP) wynosi w tej grze 96,7%.

Symbole W Grze

Jedynym symbolem specjalnym w tej grze, i zarazem najwyżej płatnym – 2000 monet za kombinację pięciu, jest Wild (łoś), zastępujący w kombinacjach wszystkie inne symbole. Wypłaty ze zwycięskich kombinacji utworzonych przy pomocy jednego lub kilku tych symboli są mnożone przez 2. Do utworzenia zwycięskiej kombinacji wystarczą tylko dwa symbole Wild na linii wypłaty, podczas gdy w przypadku innych symboli potrzebne są co najmniej trzy. Dodatkową korzyścią z wylosowania zwycięskiej kombinacji utworzonej z symboli Wild są darmowe obroty: jeden za 2 lub 3 symbole, dwa za 4 i pięć za 5. W grze Glow nie występuje symbol Scatter. Wypłaty są liczone od lewej do prawej, czyli zwycięska kombinacja symboli musi się rozpoczynać od pierwszego bębna. Wypłacana jest jedynie najwyższa wygrana w danej linii, a wypłaty z różnych linii są sumowane.

Glow Automat Do Gry

Symbolami głównymi (w kolejności od najwyżej do najniżej wypłacalnych) są wilk, lis, sowa i królik. One także dają bonusy w postaci darmowych obrotów: jednego za 1 symbol, dwóch za 4 i pięciu za 5 symboli w zwycięskiej kombinacji. Zwykłymi symbolami są “A”, “K”, “Q”, “J” i “10”.

Po otrzymaniu darmowych obrotów są one od razu wykorzystywane. W tym trybie stawka pozostaje na poziomie z ostatniego kręcenia a wszystkie zwycięskie kombinacje są wypłacane z mnożnikiem ×2. Obowiązuje także mnożnik dla zwycięskich kombinacji utworzonych z udziałem symboli Wild, czyli w razie wystąpienia takowej, wygrana jest mnożona ×4. Runda darmowych obrotów może być łatwo przedłużona, bo w jej trakcie kolejne kręcenia są przyznawane za uzyskanie zwycięskich kombinacji ze wszystkich symboli, nie tylko “zwierzęcych”. Gdy pula darmowych obrotów zostanie jednak wyczerpana, cała wygrana z tego trybu jest sumowana z wygraną z ostatniej rundy gry głównej i dopisywana do stanu konta.

Istnieje możliwość automatycznego uruchamiania obrotów z możliwością zatrzymania po osiągnięciu określonej ich liczby lub wygraniu darmowych obrotów. Dokonuje się tego przez kliknięcie przycisku “Autoplay”. Przebieg gry można dodatkowo przyspieszyć, aktywując w opcjach szybkie kręcenie (Quick Spin).
Glow NetEnt

Gra Glow mocno wyróżnia się ładną, bardzo oryginalną przez swój minimalizm grafiką i nastrojową ścieżką dźwiękową. Niestety w grze brakuje trybu bonusowego i symboli Scatter, a istniejące urozmaicenia w postaci darmowych kręceń niezbyt wciągają w grę. Dobrze, że można przynajmniej szeroko regulować wysokość stawek, a kumulowanie mnożników w trybie darmowych obrotów i łatwość zdobywania tych ostatnich podnoszą prawdopodobieństwo i wysokość wygranych.

NetEnt Logo

ZDOBĄDŹ ZAPOWIEDŹ NASZYCH SPECJALNYCH OFERT!

Dołącz do naszej jedynej w swoim rodzaju paczki przyjaciół i zobacz nad czym ostatnio pracowaliśmy. Będziesz rozkoszować się naszymi najlepszymi ofertami, bonusami i darmowymi zakladami przygotowanymi specjalnie dla naszych subskrybentów.
Invalid email address
Poprzez zasubskrybowanie potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat i akceptujesz warunki polityki prywatności
Polityka prywatności
Automaty Online

Automaty Online