Always Hot

Od czasu skonstruowania pierwszej maszyny do gry zmieniło się praktycznie wszystko – stawki, wygrane, grafika i tematyka samych slotów. Owszem, w wielu kasynach nadal spotkamy klasyczne automaty, tak zwane „owocówki”, ale nie cieszą się one już tak dużą popularnością, jak przed laty.

always hot novomatic

Jednym z tego typu automatów jest wyprodukowany przez Novomatic Always Hot – prosty trzybębnowy slot z pięcioma liniami wygranej, który często określany jest mianem prekursora Sizzling Hot Deluxe, gry cieszącej się nieustanną popularnością w Polsce.

Jak Grać W Always Hot?

Always Hot jest niezwykle prosty w obsłudze. Wystarczy wrzucić żetony, obstawić linie, wysokość zakładów i zagrać. Aby wygrać należy trafić przynajmniej dwa takie same symbole w jednej z pięciu wygrywających linii.

Symbole dostępne w grze to przede wszystkim owoce (cytryny, pomarańcze, śliwki i wiśnie), ale też Liberty Bell, gwiazda oraz najbardziej charakterystyczny symbol – BAR

Wygrane z jednej linii wypłat w Always Hot wyglądają tak:

3 x dowolny symbol – 5 żetonów
3 x symbol wiśni – 40 żetonów
3 x symbol cytryny – 40 żetonów
3 x symbol pomarańczy – 40 żetonów
3 x symbol śliwki – 40 żetonów
3 x symbol BAR – 60 żetonów
3 x symbol gwiazdek – 200 żetonów
3 x symbol siódemek – 750 żetonów

Przy jednym spinie można oczywiście ułożyć kilka linii wygrywających, wówczas wygrane sumują się.

Przykładowo: na wszystkich bębnach pokazały się cytryny, my obstawiliśmy 5 linii wypłat. Nasza wygrana wyniesie zatem 5×40 żetonów, razem 200. W kolejnym spinie dostajemy dwie linie – trzy śliwki i trzy gwiazdy, co daje nam 40 + 200, czyli aż 240 żetonów.

always hot novomatic

Przemijająca Sława

Gra Always Hot bardzo szybko zdobyła sławę w kasynach naziemnych, również w Polsce, niestety, w Sieci nie było już tak łatwo i obecnie maszyna pozostaje właściwie bardziej gratką dla koneserów lub służy jako automat dla początkujących graczy, którzy chcą zagrać za darmo.

Always Hot powoli staje się legendą a jego miejsce zajmują inne, nowsze i bardziej efektowne automaty, które są w stanie dostarczyć graczom więcej emocji.

Novomatic Logo

ZDOBĄDŹ ZAPOWIEDŹ NASZYCH SPECJALNYCH OFERT!

Dołącz do naszej jedynej w swoim rodzaju paczki przyjaciół i zobacz nad czym ostatnio pracowaliśmy. Będziesz rozkoszować się naszymi najlepszymi ofertami, bonusami i darmowymi zakladami przygotowanymi specjalnie dla naszych subskrybentów.
Invalid email address
Poprzez zasubskrybowanie potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat i akceptujesz warunki polityki prywatności
Polityka prywatności
Automaty Online

Automaty Online