photo safari playn go gra

Photo Safari

“Afryka dzika, dawno odkryta” jak śpiewał Zbigniew Wodecki, a okazuje się, że do odkrycia pozostaje i to jeszcze całkiem sporo. Do tego najnowsza propozycja firmy Play’N GO w postaci automatu do gry Photo Safari, z pewnością dostarczy wiele rozrywki zarówno fanom twórczości Wodeckiego, jak i dzikiej afrykańskiej przyrody.

A jest się czemu przygladać. Słonie, żyrafy, lwy i zebry, stylizowane symbole od 10 do Asa, Kapelusz Łowcy oraz nasz ewipunek na safari, czyli Aparat fotograficzny i rolka filmu do niego. Wszystko to na pięciu wałkach, w trzech rzędach z dwudziestoma liniami wypłat.

Dziką kartę zapewnia miejscowe dzikie plemię, a będzie nią symbol Bębnów. Zastępują one wszystkie inne podstawowe symbole. Nasza Rolka z Filmem stanowi aktywator do rundy bonusowej. Wystarczy zebrać trzy lub więcej rolek i już możemy cieszyć się darmowymi spinami.

Bonusowa Gra Photo Safari

Zebranie trzech Aparatów Fotograficznych aktywuje dodatkową minigę, której celem jest zrobienie jak najlepszych zdjęć dzikiej przyrody podczas naszej wakacyjnej wyprawy. W zależności od tego, jakie zdjęcie uda nam się wykonać, takiego bonusu możemy się spodziewać. I tak dumna fotografia Króla Jungli zagwarantuje nam pokaźny dopływ kredytów, natomiast słabiej wykonana fotka tylnej części ciała żyrafy sprawi, że do naszej kieszeni wpłynie znacznie mniejsza suma. Minigra stanowi ciekawy przerywnik i z pewnoscią jest atrakcyjna ze wzgledu na spore zróżnicowanie i ilość dostepnych zdjęć.

photo safari automat

Podsumowanie Gry

Rysunkowa grafika w grze jest bardzo przyjemna dla oka i budzi cieple skojarzenia. Kolorystyka nawiązuje do sawanny w porze letniej a do tego rytmiczna muzyka sprawia, że możemy poczuć się jak na prawdziwych wakacjach. Spore wygrane mogą sprawić, że zrobi się naprawdę gorąco a podczas wykonywania zdjęć kolejnych zwierząt na nasze czoło wystapią krople potu.

Zakłady zaczynaja się już od 0,01$ za żeton. Jest to dobry powód, dla którego slota firmy Play’N GO powinien wyprobować każdy, komu marzy się podróż w egzotyczne rejony Afryki a niekoniecznie lubi odrywać się od ekranu komputera czy smartfona.

ZDOBĄDŹ ZAPOWIEDŹ NASZYCH SPECJALNYCH OFERT!

Dołącz do naszej jedynej w swoim rodzaju paczki przyjaciół i zobacz nad czym ostatnio pracowaliśmy. Będziesz rozkoszować się naszymi najlepszymi ofertami, bonusami i darmowymi zakladami przygotowanymi specjalnie dla naszych subskrybentów.
Invalid email address
Poprzez zasubskrybowanie potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat i akceptujesz warunki polityki prywatności
Polityka prywatności
Automaty Online

Automaty Online