Adventure Palace

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
Microgaming
Rok opublikowania
2015
Linie
9
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
0.01
Maks. liczba monet
45
RTP
96.1%
Pula
150000

adventure palace microgamingAdventure Palace, czyli Pałac Przygód, to kolejny jednoręki bandyta online od firmy Microgaming.

Gra posiada pięć bębnów i dziewięć linii wypłat a jej motywem przewodnim jest dżungla i egzotyczne zwierzęta. Oprócz rund darmowych obrotów ciekawym dodatkiem jest w niej tryb minigry hazardowej (Gamble).

W Adventure Palace obstawia się monetami przeliczanymi na kredyty, które kupuje się z kolei w internetowym kasynie, za prawdziwe pieniądze. Jest także dostępna gra dla zabawy, za darmo. Interfejs gry pozwala na wyświetlanie stanu konta i aktualnej wysokości stawki w kredytach lub monetach, lecz ostatecznie wszystko sprowadza się do kredytów. W grze można obstawić od 1 do 9 linii wypłat przez klikanie przycisków po bokach bębnów lub klikając “BET” a następnie “-” lub “+” pod napisem “LINES”. Na każde kręcenie można postawić od 1 do 5 monet (wybór przez kliknięcie “BET”, a następnie “-” lub “+” pod napisem “COINS”) o nominałach 0,01; 0,02; 0,05; 0,1; 0,2; 0,25; 0,5; 1 lub 2 kredytów (wybór przez kliknięcie “BET”, a następnie “-” lub “+” pod napisem “COIN SIZE”). Stawka jest liczona jako liczba monet × nominał × liczba linii, czyli może wynosić od 0,09 do 90 kredytów. Wygrane są wypłacane od lewej do prawej i liczy się tylko najwyższa wygrana na danej linii.

Symbole Specjalne W Adventure Palace

Symbolem Scatter w grze jest Świątynia – wypłacane jest wylosowanie 2, 3, 4 lub 5 takich symboli w dowolnych miejscach na bębnach. Oprócz tego wylosowanie co najmniej trzech Świątyń uruchamia rundę 15 darmowych spinów. Drugi symbol specjalny a zarazem najwyżej wypłacany w grze to Wild – Słoń. Zastępuje on wszystkie inne symbole, oprócz Świątyni, tworząc zwycięskie kombinacje.

Pozostałe, zwykłe symbole to (w kolejności od najwyżej wypłacanych): Tygrys, Pawian, Paw, Dwa Ptaki, Kobra, A, K, Q, J, 10 i 9. Aby padła zwycięska kombinacja, co najmniej trzy wymienionw symbole muszą się kolejno pojawić na obstawionej linii wypłat, począwszy od pierwszego bębna.

kasyno adventure palace

Tryb darmowych obrotów można uruchomić, trafiając co najmniej trzy Świątynie (Scattery) w dowolnych miejscach na bębnach. Dostajemy wtedy 15 darmowych kręceń, podczas których wszystkie wygrane są mnożone ×3. Jeśli trafimy wtedy jeszcze raz co najmniej trzy Świątynie, do liczby darmowych kręceń jest dopisywane kolejne 15.

Dużą atrakcją Adventure Palace jest tryb minigry hazardowej. Po wylosowaniu dowolnej zwycięskiej kombinacji w zwykłym trybie gry nad przyciskiem uruchamiającym kręcenie (“SPIN”) pojawia się dodatkowy przycisk z napisem “GAMBLE”. Przenosi nas on do minigry hazardowej polegającej na odgadnięciu koloru (czarny lub czerwony), bądź koloru karcianego (karo, kier, trefl, pik) wylosowanej karty. Stawką w tej grze jest wygrana z ostatniego kręcenia, którą tracimy, jeśli nie odgadniemy koloru karty. Z drugiej strony jednak możemy dużo wygrać, bo za pierwszym razem nagroda wynosi dwukrotność stawki za odgadnięcie koloru i czterokrotność za odgadnięcie koloru karcianego. Jeżeli zaś trafimy, możemy za kolejne odgadnięcie zyskać dwu- lub czterokrotność całej dotychczasowej wygranej i tak dalej, maksymalnie do pięciu razy lub do osiągnięcia maksymalnej puli. O ile będzie nam sprzyjało szczęście, zgarniemy w ten sposób pokaźną sumę. Nie warto jednak być zbyt zachłannym, bo w razie spudłowania tracimy całą wygraną. W każdym momencie można zakończyć minigrę przyciskiem “COLLECT” i wrócić do zwykłego trybu, zachowując na koncie wszystkie zdobyte kredyty.

gry microgaming

Podsumowanie Gry

Gra Adventure Palace ma być może mało wyrafinowaną grafikę, lecz jej niewątpliwym atutem jest tryb Gamble, w którym gracz może liczyć na naprawdę dużą wygraną. Na plus można też zaliczyć szeroką rozpiętość możliwych stawek i mnożnik ×3 przy darmowych kręceniach. Szkoda tylko, że linii wypłat jest jedynie 9.