Arabian Nights

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
NetEnt
Rok opublikowania
2005
Linie
10
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
0.01
Maks. liczba monet
2
RTP
95.62%
Pula

Arabian Nights firmy NetEnt przenosi nas na Bliski Wschód, gdzie magia latających dywanów i dżinów wyskakujących z lampy opatrzona zostaje przepiękną, kolorową grafiką i efektami dźwiękowymi rodem z Alladyna. Możemy wypróbować go w Energy Casino

Jak grać?

Automat Arabian Nights to slot 5-bębnowy z 10 liniami wygrywającymi. Ten video automat jest jednym z najlepszych automatów oferujących jackpota progresywnego (kumulującego główną wygraną aż do jej trafienia). Szansa na osiągnięcie zysku przez gracza w Arabian Nights wynosi 95,6%.

Aby wygrać w Arabian Nights trzeba ułożyć minimum dwa symbole (nie dotyczy symboli karcianych, których mus być minimum trzy) w jednej, wygrywającej linii, od lewej od prawej.

arabian night

Gra rozpoczyna się od wyboru linii i ustalenia wysokości zakładów. Następnie gracz może przejść do gry i wprawić bębny w ruch za pomocą przycisku „start”. Wysokość zakładów i ilość obstawianych linii można regulować zawsze po zatrzymaniu bębnów.

Symbole

Bogactw symboli Arabian Nights potrafi zachwycić. Są one nie tylko kolorowe i graficznie doskonałe, ale również jest ich bardzo dużo w porównaniu do innych slotów.
Na bębnach maszyny obecne są arabskie buty, złote wielbłądy, czapkę, lampę Alladyna, namiot, i szablę a towarzyszą im symbole karciane od Dziewiątki do Króla (bez Asa).

Najważniejszym symbolem Arabian Nights jest Arabski Książę. Ułożenie pięciu symboli Arabskiego Księcia w jednej linii, przy maksymalnym zakładzie 10 monet, oznacza zdobycie progresywnego jackpota. Jeśli natomiast gracz zdobędzie pięć symboli Arabskiego Księcia, ale nie stanie się to przy zakładzie maksymalnym wówczas Książę podaruje zwycięzcy aż 10,000 monet.

Arabski Książę jest również nazywany „Dzikim symbolem” (Wild symbol) ponieważ zachowuje się on jak joker – może zastąpić każdy inny symbol w zwycięskim układzie.

Symbolem Scatter, gwarantującym dodatkowe spiny w grze jest Złota Lampa. Aby zyskać darmowe obroty trzeba trafić minimum trzy symbole Złotej Lampy, które mogą wypaść w dowolnych miejscach na bębnach. Maksymalnie można zdobyć 15 dodatkowych spinów.

Tabela Wypłat Arabian Nights:

Dziewiątki, Dziesiątkiarabian nights netent
– trzy takie same symbole – 3 monety
– cztery symbole – 15 monet
– pięć symboli – 75 monet

Walet, Dama:
– trzy takie same symbole – 5 monet
– cztery symbole – 20 monet
– pięć symboli – 125 monet

Król, Wielbłąd:
– trzy takie same symbole – 5 monet
– cztery symbole – 30 monet
– pięć symboli – 150 monet

Kefia (Nakrycie Głowy):
– dwa takie same symbole – 2 monety
– trzy symbole – 10 monet
– cztery symbole – 75 monet
– pięć symboli – 300 monet

Namiot:
– dwa takie same symbole – 2 monety
– trzy symbole – 10 monet
– cztery symbole – 75 monet
– pięć symboli – 500 monet

Zakrzywione Buty:
– dwa takie same symbole – 2 monety
– trzy symbole – 25 monet
– cztery symbole – 125 monet
– pięć symboli – 1000 monet

Nóż:
– dwa takie same symbole – 2 monety
– trzy symbole – 25 monet
– cztery symbole – 125 monet
– pięć symboli – 2000 monet

Lampa Alladyna:
– dwa takie same symbole – 2 monety
– trzy symbole – 5 monet
– cztery symbole – 20 monet
– pięć symboli – 500 monet

Arabski Książę:
– dwa takie same symbole – 10 monet
– trzy symbole – 200 monet
– cztery symbole – 2500 monet
– pięć symboli – 10000 monet

Podsumowanie

Arabian Nights zachwyca grafiką, muzyką i rosnącym jackpotem, właśnie dlatego jest obecny w wielu wirtualnych i naziemnych kasynach.
NetEnt Logo