Big Chef Microgaming Recenzja

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
Microgaming
Rok opublikowania
2015
Linie
15
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
0.15
Maks. liczba monet
7.50
RTP
97%
Pula
5000

automaty onlineBig Chef to jednoręki bandyta online osadzony w klimacie francuskiej restauracji, co podkreślają występujące na bębnach symbole: potrawy i personel restauracji oraz nastrojowy podkład dźwiękowy. Przygotowana przez studio Microgaming gra posiada 5 bębnów i 15 stałych linii wypłat.

Zwycięskie kombinacje są liczone od lewej do prawej, czyli muszą się zaczynać od pierwszego bębna. Wygrana jest wypłacana wyłącznie za najcenniejszą kombinację w danej linii. Walutą w grze są monety przeliczane na kredyty, które z kolei można nabywać wpłacając do kasyna prawdziwe pieniądze. Jest też oczywiście dostępny tryb gry “dla zabawy”. Na każde kręcenie można postawić od 1 do 10 monet o nominale 0,01; 0,02 lub 0,05 kredytu. Stawka jest zawsze mnożona przez liczbę linii (15), czyli ogólem można postawić od 0,15 do 7,5 kredytu.

Spiny I Symbole Specjalne

gry microgamingW grze Big Chef występują trzy symbole specjalne. Pierwszym jest Scatter (niebieska karta menu z napisem “Scatter Menu”). Jeśli gracz wylosuje co najmniej dwa takie symbole w dowolnych miejscach (niekoniecznie na liniach wypłat), otrzymuje nagrodę. Ponadto, pojawienie się 3, 4 lub 5 Scatterów powoduje uruchomienie 10 darmowych obrotów, podczas których każda wygrana jest liczona podwójnie. Drugi symbol specjalny to Wild (napis “Big Chef”), który zastępuje w zwycięskich kombinacjach wszystkie inne symbole poza Scatter i Free Spin, a oprócz tego jest wypłacany jak zwykłe symbole (za wylosowanie 3, 4 lub 5 Wildów na dowolnej linii wypłat). Wspomniany Free Spin (restauracyjna pokrywa na potrawy z napisem uruchamia z kolei jedno darmowe kręcenie, jeśli zostanie wylosowany gdziekolwiek na ostatnim bębnie. W rundzie darmowego kręcenia wysokość stawki postaje na poziomie z ostatniego kręcenia.

Pozostałe, zwykłe symbole w grze Big Chef to (w kolejności od najwyżej wypłacanego): szef kuchni próbujący zupę z chochli (400 kredytów za kombinację pięciu), kucharka z miską, kelner niosący tacę, pomocnik niosący brudne naczynia, homar, stek, indyk, zupa pomidowowa i deser crème brûlée z owocami.

Big Chef Microgaming

W trybie darmowych kręceń, który można uruchomić przez wylosowanie co najmniej trzech Scatterów gdziekolwiek na bębnach lub jednego Free Spina na ostatnim bębnie, wszystkie zwycięskie kombinacje są wypłacane z mnożnikiem 2×. Oprócz tego, wszystkie wylosowane symbole Wild zmieniają się w Rosnące Wildy (Rising Wild). Oznacza to, że podczas kolejnego darmowego kręcenia (o ile gracz takowym dysponuje) pozostają na swoim miejscu i dodatkowo ponad nimi na bębnie pojawia się kolejny symbol Wild i tak dalej, aż do górnego miejsca na bębnie. Przy kolejnym kręceniu taka seria Wildów znika. Oczywiście każdy z Rosnących Wildów zachowuje się tak, jak zwykły Wild, czyli zastępuje inne symbole, co może dać graczowi bardzo wysokie wygrane, maksymalnie nawet 75 000 kredytów. Niestety, w grze Big Chef nie ma możliwości przedłużenia serii darmowych kręceń.

big chef microgaming

Wygląd I Podsumowanie Big Chef

Interfejs gry jest identyczny, jak w przypadku innych produkcji Microgaming. Gracz może ustawić wysokość stawki klikając przyciski “-” i “+” po obu stronach napisu “BET”, nominał monety poprzez kliknięcie “BET” i wybór przyciskami “-” i “+” pod napisem “COIN SIZE” oraz włączyć tryb autogry (przycisk z napisem “AUTO PLAY”), czyli automatycznego uruchamiania kolejnych obrotów. Można także wyłączyć efekty dźwiękowe (przycisk z głośnikiem u góry ekranu) lub przyspieszyć obroty bębnów (opcja Quick Spin w menu “OPTIONS”).

Big Chef automat do gry
Gra Big Chef ma zabawną, ładną grafikę i całkiem dużą rozpiętość możliwych stawek. Dość trudno jest uruchomić tryb darmowych kręceń, ale gdy już nam się to uda, możemy liczyć na naprawdę wysokie wygrane dzięki mnożnikowi 2× i Rosnącym Wildom.