Blood Suckers

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
NetEnt
Rok opublikowania
2013
Linie
25
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
0.25
Maks. liczba monet
50
RTP
98%
Pula
900x

Mroczny świat wampirów to dzisiaj jeden z bardzo popularnych tematów telewizyjnych, książkowych i doskonały wątek gier komputerowych. Krwiożercze wampiry są dla wielu pasjonujące i urzekające w swojej groźnej naturze. Fenomen wampirów i krwawych łowów wykorzystała firma NetEnterteiment i stworzyła automat do gry o nazwie Blood Suckers.

Nosferatu WampirBlood Suckers Automat NetentBlood Suckers NetEntBlood Suckers Wampiry

Automat posiada pięć bębnów i aż 25 linii wygrywających, co dla wielu graczy stanowi dużą odmianę i atrakcyjne wyzwanie. Prawdopodobieństwo odzyskania zainwestowanych środków w Blood Suckers wynosi około 98% a zatem jest bardzo wysokie jak na video automat.

Symbole Blood Suckers

Doskonała i bardzo interesująca graficznie gra Blood Suckers to cały szereg symboli powiązanych z mrocznym światem. Na bębnach znajdziemy wszystko czym można walczyć z wampirami czyli: czosnek, kuszę, biblię i wodę święconą, oraz symbole najbardziej znanych, mrocznych postaci takich jak: Mina, Renfield, Jonathan i Hrabia Drakula.

netent automat

Dzikimi symbolem (Wild) jest obrazek symbolizujący Ukąszenie Wampira. Symbol ten jest najbardziej poszukiwany, ponieważ jeśli gracz ułoży pięć takich symboli w jednej linii wygrywającej wówczas ma zagwarantowaną najwyższą wypłatę w wysokości 7500 kredytów. Ponadto symbol Wild odgrywa w grze role jokera, czyli może zastąpić każdy inny symbol. Oprócz symbolu Scatter.

Symbol Scatter to Narzeczona Wampira – symbol groźny i mroczny, ale otwierający drogę do darmowych spinów. Dzięki groźnej, krwiożerczej Narzeczonej można wygrać dodatkowe kredyty i 10 darmowych obrotów (pod warunkiem, że minimum trzy symbole Scatter pojawią się na pięciu bębnach).

Symbol Bonusowy – Osikowy Kołek – otwiera drogęę do dodatkowej gry bonusowej. Jeśli na bębnach pojawia się trzy lub więcej symboli Drewnianego Kołka wówczas uruchomiona zostaje gra bonusowa. Gracz zostaje przeniesiony do starożytnego grobowca pełnego trumien. Zadaniem śmiałka jest jak najcichsze otwarcie jednej z trumien i zabicie znajdującego się w środku wampira. Gracz może zabijać wszystkie wampiry po kolei mnożąc tym samym swoją wygraną, jeśli jednak obudzi wampira lub otworzy pusta trumnę, w której siedzą same nietoperze wówczas gra bonusowa zostaje przerwana.

Tabela wypłat

Symbol Czosnku i symbol Kuszy:
3 takie same symbole – 2 kredyty
4 symbole – 15 kredytów
5 symboli – 75 kredytów

Symbol Biblii i symbol Wody Święconej:blood suckers netent
3 takie same symbole – 5 kredytów
4 symbole – 50 kredytów
5 symboli – 100 kredytów

Symbol Mina:
3 takie same symbole – 10 kredytów
4 symbole – 50 kredytów
5 symboli – 125 kredytów

Symbol Renfielda i symbol Jonathana:
3 takie same symbole – 15 kredytów
4 symbole – 75 kredytów
5 symboli – 250 kredytów

Symbol Hrabiego Drakuli:
3 takie same symbole – 50 kredytów
4 symbole – 100 kredytów
5 symboli – 500 kredytów

Symbol Narzeczonej Drakuli:
2 takie same symbole – 2 kredyty
3 symbole – 4 kredyty + 10 darmowych obrotów
4 symbole – 25 kredytów + 10 darmowych obrotów
5 symboli – 100 kredytów + 1-0 darmowych obrotów

Symbol Ukąszenia Wampira:
2 takie same symbole – 2 kredyty
3 symbole – 200 kredytów
4 symbole – 2000 kredytów
5 symboli – 7500 kredytów

netent blood suckers

NetEnt Logo