Crime Scene

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
NetEnt
Rok opublikowania
2013
Linie
15
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
Maks. liczba monet
RTP
96.7%
Pula

Crime Scene to 5-bębnowa, 15-liniowa gra typu “jednoręki bandyta” w stylu Kryminalnych Zagadek Las Vegas. Znajdziemy w niej tryb bonusowy, nie można za to zdobyć darmowych obrotów. Nie ma tu także symboli scatter, działających niezależnie od linii wypłat, na dowolnych bębnach.

W automat do gry Crime Scene zagramy w najlepszych polskojęzycznych kasynach internetowych:
[fptable]

Grę stworzyła firma Net Entertaiment i jej interfejs jest bardzo zbliżony do innych produkcji tego studia. Możemy podnosić lub obniżać poziom stawki (Level) czyli liczbę stawianych monet od 1 do 10 i zmieniać wartość monety (Coin Value) od 0,01 do 1 €.

Wszystkich 15 linii wypłat jest aktywowanych na stałe, czyli nie można obstawić np. tylko trzech. Minimalnie na jeden obrót można postawić 0,15 €, a maksymalnie 150 €. Teoretyczny współczynnik zwrotu dla gracza (RTP) wynosi 96,7%, zaś najwyższa możliwa wygrana to 22 500 monet.

crime scene netent

Cechą, która najbardziej wyróżnia Crime Scene są symbole Wild (policyjna odznaka z napisem “WILD”) pozostające po wylosowaniu w tym samym miejscu na bębnie przez maksymalnie pięć kolejnych rund, o ile gracz nie zmieni wysokości stawki. To znacznie ułatwia zbieranie zwycięskich kombinacji i tym samym zwiększa prawdopodobieństwo wygranej. Po wylosowaniu symbolu Wild losowo pojawia się na nim cyfra od 1 do 5 oznaczająca, przez ile kolejnych rund pozostanie on na bębnie w aktualnej pozycji.

Po każdej rundzie cyfra ta zmniejsza się o 1 aż w końcu zmienia się w gwiazdę, co oznacza, że po aktualnym kręceniu symbol zniknie. Oczywiście symbole Wild zastępują wszystkie inne oprócz symboli Bonus, a do tego wygrana z kombinacji utworzonych przy ich pomocy jest mnożona przez 3.

Inne symbole w tej grze to: odcisk buta – najwyżej punktowany, lampa UV i gogle, walizka, pistolet, “A”, “K”, “Q”, “J” oraz “10”.

Zwycięskie kombinacje muszą się składać z co najmniej trzech jednakowych symboli ułożonych wzdłuż jednej z linii wypłat, począwszy od pierwszego bębna. Nie mogą się one rozpoczynać od drugiego lub trzeciego bębna.

Bonus

Jeśli gracz wylosuje na jednej z linii wypłat trzy symbole Bonus (biały odcisk palców dłoni z napisem “BONUS” na niebieskim tle), przechodzi do pierwszego etapu gry bonusowej, gdzie może wybierać spośród 30 folderów z nieznaną zawartością. Kryją się w nich monety, symbole “Kolejna szansa” lub jeden z czterech materiałów dowodowych. Pierwszy etap gry bonusowej kończy się gdy gracz w wybranym folderze natrafi na symbol czerwonego koła z krzyżykiem, o ile nie zebrał wcześniej symbolu “Kolejna szansa”. W drugim etapie na ekranie pojawiają się cztery koperty do wyboru. Mogą one zawierać monety, mnożnik wygranej ×2 lub szansę powrotu do etapu pierwszego. Najwyższym celem w grze bonusowej jest zebranie wszystkich czterech materiałów dowodowych ukrytych w folderach, za co można otrzymać bardzo wysoką premię.

crime scene netent

Gra umożliwia automatyczne uruchamianie obrotów (przycisk Auto Play) aż do osiągnięcia założonej wysokości wygranej lub liczby obrotów, bądź zatrzymania przez kliknięcie przycisku Stop. Przycisk Max Bet powoduje ustawienie maksymalnej stawki i uruchomienie obrotu.

Automat do gry Crime Scene firmy NetEnt jest zdecydowanie wartym wypróbowania slotem online.

NetEnt Logo