Dead Or Alive

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
NetEnt
Rok opublikowania
2009
Linie
9
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
0.9
Maks. liczba monet
36
RTP
96.8%
Pula
1000

Dead or Alive jest pięciobębnową, 9-liniową grą typu “jednoręki bandyta” utrzymaną w klimacie Dzikiego Zachodu. Do tej stylistyki nawiązują występujące w niej symbole, jak i efekty dźwiękowe: szczęk ładowanego rewolweru, strzelanie z bicza, czy skrzypienie drzwi saloonu. Producentem gry jest firma Net Entertainment.

dead or alive net ent

Stawki I Wygrane

W Dead or Alive możemy obstawić od jednej do 9 linii, klikając przycisk “Bet Lines” lub przypisane do poszczególnych linii przyciski po bokach bębnów. Każda kolejna linia zwiększa szansę na wygraną. Przyciskiem “Bet Level” ustawiamy natomiast poziom stawki, który może wynosić od 1 do 4. Kliknięcie “Max Bet” powoduje ustawienie najwyższej stawki (4), obstawienie wszystkich linii i uruchomienie obrotu.

Walutą w grze są monety o różnych wartościach, od 0,01 € do 0,5 €. Za każde wpłacone 1 € otrzymamy więc od 2 do 100 monet, a na jeden obrót możemy postawić maksymalnie 18 €. Wartość monet których używamy w grze można zmieniać w jej trakcie, za pomocą przycisku “Coin Value”. Dostępny jest także tryb gry dla zabawy, bez wpłacania prawdziwych pieniędzy.

Zwycięskie kombinacje symboli są liczone od lewej do prawej, tzn. taka kombinacja musi się zaczynać od pierwszego bębna. Jeśli w jednej linii trafią się dwie zwycięskie kombinacje, wypłacana jest tylko najwyższa z nagród.

Gra posiada możliwość automatycznego uruchamiania kolejnych obrotów, z opcją zatrzymywania w przypadku: każdej wygranej, wygrania darmowych obrotów, pojedynczej wygranej przekraczającej podaną wartość w € lub gdy stan konta zmniejszy/zwiększy się o daną sumę w €.

dead or alive automaty

Symbole Specjalne

Symbolem specjalnym w grze, i zarazem najwyżej punktowanym, jest Scatter (dwa skrzyżowane rewolwery i naboje). Nagradzane jest wystąpienie 2, 3, 4 lub 5 Scatterów gdziekolwiek, niekoniecznie na obstawionych liniach. Mnożnik wynosi wtedy odpowiednio 2, 4, 25 lub 2500. Wystąpienie 3 lub więcej Scatterów daje ponadto bonus w postaci 12 darmowych obrotów. W trybie darmowych obrotów wygrane są wypłacane z mnożnikiem ×2 i możliwe jest ponowne zyskanie darmowych obrotów, lecz tylko jeden raz.

dead or alive automat do gry

Kolejnym symbolem specjalnym jest Wild (list gończy), który zastępuje w zwycięskich kombinacjach dowolne symbole oprócz Scatterów. Oprócz tego, w trybie darmowych obrotów wylosowane Wildy “przyklejają się” do swoich pozycji i pozostają w nich aż do ostatniego z darmowych obrotów. To znacznie zwiększa szanse na uzyskanie zwycięskiej kombinacji. Pozostałe symbole, w kolejności od najwyżej punktowanych, to: gwiazda szeryfa, pas z kaburą na rewoler i nabojami, kapelusz, buty kowbojskie, kieliszki, “A”, “K”, “Q”, “J” i “10”.

dead or alive netent

Nasza Opinia

Dead or Alive posiada ładną, dopracowaną grafikę z animowanymi symbolami pojawiającymi się przy zwycięskich kombinacjach i ciekawe efekty dźwiękowe, lecz liczba bonusów nie jest zbyt duża, przez co gra na dłuższą metę nie jest zbyt wciągająca.

NetEnt Logo