Dolphin’s Pearl Deluxe

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
Novomatic
Rok opublikowania
2011
Linie
10
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
0.4
Maks. liczba monet
100
RTP
95.36%.%
Pula
900x

Dolphin’s Pearl Deluxe – jedna z najbardziej chwalonych gier firmy Novomatic pod względem grafiki. Utrzymana w morskim klimacie przyciąga oko i zainteresowanie graczy.

Grafika Dolphin’s Pearl Deluxe

Grafika slotu jest niezwykła ponieważ przenosi gracza w podwodny świat i tam pozwala mu przemierzać nieznane krainy w poszukiwaniu wielkiego skarbu. Oczy cieszą doskonałe graficznie symbole ryb, koników morskich, delfinów, krabów i muszli pełnych cennych pereł. Całości towarzyszą subtelne odcienie błękitów i niebieskiego. Gra w podwodnym świece nie tylko daje przyjemność wizualną ale również relaksuje i pozwala się odprężyć. Doskonałej grafice wtórują dobrze dobrane efekty dźwiękowe przez co slot ma wielu miłośników i oddanych fanów.

 

Jak grać?

Dophin’s Pearl Deluxe nie jest trudnym slotem. Jego największa zaletą jest posiadanie pięciu bębnów i aż dziesięciu linii wygrywających, oraz licznych wariantów bonusów.

Gracz, który chce rozpocząć grę musi zasilić konto maszyny odpowiednia ilością pieniędzy, a potem obstawić wybrane zakłady. W Dolphin’s Pearl Delux można obstawiać dowolną ilość z dziesięciu linii wygrywających, a o wysokości zakładów decyduje gracz. Stawkę gry reguluje się za pomocą dwóch przycisków: „+” i „-”. Rozpoczęcie gry następuje po naciśnięciu przycisku „start”, który uwalnia bębny i powoduje ich obracanie się. Symbole na bębnach obracają się losowo i losowo zostają zatrzymane.

Maszyna ma również pewne ułatwienie dla graczy, którym nie chce się za każdym razem dusić przycisku „start” – mogą oni skorzystać z przycisku „autoplay”, który tak długo obraca walcami aż wypadnie zwycięska kombinacja.

Symbole w Dolphin’s Pearl Deluxe są związane z podmorskim światem. Należą do nich: symbol ryby, konika morskiego, kraba, płaszczki, delfina i muszli z perłą w środku. Pozostałe symbole to odpowiedniki karciane – as, król, dama, walet, dziesiątka i dziewiątka. Najbardziej poszukiwanym symbolem jest muszla z perłą, której już trzykrotne wylosowanie w jednym obrocie oznacza wygraną w postaci 15 darmowych gier.

Muszla jest tzw. symbolem scatter, natomiast symbol delfina pełni w slocie rolę jokera tzn. może zastąpić każdy inny symbol (z wyjątkiem symbolu scatter) i dzięki temu znacznie zwiększyć szanse na wygraną.

Stawki wygranych w Dolphin’s Pearl Delux są zróżnicowane a tabela wypłat bardzo bogata. Już za wylosowanie dwóch symboli dziewiątki gracz pomnaża stawkę x 2. W przypadku wylosowania w jednej linii trzech symboli dziewiątki, dziesiątki, waleta lub damy gracz pomnaża stawkę x 5. Cztery takie symbole oznaczają pomnożenie x 25, a pięć to stawka x 100.

Większą wygraną gwarantują symbole asa i króla:

– trzy asy lub króle – stawka x 10
– cztery asy lub króle – stawka x 50
– pięć asów lub króli – stawka x 125

Symbol ryby:
– trzy symbole – stawka x 15
– cztery symbole – stawka x 75
– pięć symboli – stawka x 250

Symbol konika morskiego:
– trzy symbole – stawka x 20
– cztery symbole – stawka x 100
– pięć symboli – stawka x 400

Symbol kraba lub płaszczki:
– dwa symbole – stawka x 2
– trzy symbole – stawka x 25
– cztery symbole – stawka x 125
– pięć symboli – stawka x 750

Symbol delfina:
– dwa symbole – stawka x 10
– trzy symbole – stawka x 250
– cztery symbole – stawka x 2500
– pięć symboli – stawka x 9000

Symbol muszli:
– dwa symbole – stawka x 18
– trzy symbole – stawka x 45
– cztery symbole – stawka x 180
– pięć symboli – stawka x 4500

Jeżeli w zwycięskim układzie jeden z symboli zastępuje joker czyli symbol delfina wówczas stawki wygranych są jeszcze większe (podwojone).

Mini Gra – Gamble

Tryb gry Gamble to nic innego jak mini gra, którą można uaktywnić w momencie wylosowania zwycięskiej kombinacji symboli. W mini grze celem jest jak najwyższe podbicie zdobytej wygranej, przy czym gracz, który przegra mini grę, przegrywa całość wygranej zdobytej w zwycięskim spinie. Podbicia wygranej można dokonać poprzez wybranie odpowiedniego koloru karty (czarny lub czerwony).

Novomatic Logo