Doubleplay Superbet

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
Next Gen
Rok opublikowania
2016
Linie
25
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
0.25
Maks. liczba monet
250
RTP
95%
Pula
225000

double play superbet

Doubleplay Superbet to ekscytująca owocowa gra online od firmy Nextgen, w którym znajdziemy znaną dobrze z poprzednich slotów tego producenta funkcję Superbet oraz nowość – opcję Doubleplay, czyli podwójnej gry.

Gdzie zagramy w Doubleplay Superbet?
Najlepiej w Casino Room. Grę można wypróbować za darmo a przy okazji zgarnąć bonus za depozyt.

sym09_10sym05_06Internetowa gra Doubleplay Superbet to 5 bębnów, 3 rzędy i 25 stałych linii wypłat. Dzięki funkcjom specjalnym możemy zdecydować, ile i jak chcemy obstawić za każdym obrotem maszyny do gry.

Możliwe jest ustawienie wysokości stawki każdego obrotu dla pojedynczej linii wypłat, ale samej ilości linni nie da się zmienić. Cały czas obstawiamy ich 25.

super bet

Co To Jest Doubleplay Superbet?

Po prawej stronie automatu znajdziemy funkcje Doubleplay oraz Superbet. Pierwsza to zwielokrotnienie symbolu Wild na walcach trzy-, sześcio- lub dziewięciokrotnie. Każde zwiększenie ilości Wildów to zwiększenie stawki.

Superbet, czyli druga opcja w grze, określa, na ilu bębnach będą się pojawiać zwielokrotnione Wildy. Do wyboru mamy jeden walec, trzy lub pięć. Jak poprzednio, większa ilość walców to wyższa stawka w grze.

superbet 1

Skoro o obrotach mowa, automat Doubleplay Superbet oferuje znaną i lubianą rundę darmowych spinów, wystarczy trafić przynajmniej 3 Scattery. Spinów dostaniemy 15 a przy odrobinie szczęścia możemy aktywować nową rundę obrotów.

Podsumowanie Gry

nextgen automatyNa koniec warto wspomnieć graficzną stronę gry. Na pierwszy rzut oka mamy zwyczajny automat do gry, którego głównymi symbolami są owoce a całość podana jest w purpurowo-fioletowej oprawie z wielkim zielonym przyciskiem „Play”, przypominającym te znane nam z odtwarzaczy video. Już przy pierwszej wygranej okazuje się, że slot Doubleplay Superbet nie jest do końca zwyczajną grą. Po trafieniu jakiejkolwiek zwycięskiej kombinacji owoce, które dały nam wygraną, zmieniają się w pulsujące 3D symbole. Warto naprawdę zagrać w Doubleplay Superbet, chociażby dla widoku wygranej.