Dynamite Riches

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
Red Tiger Gaming
Rok opublikowania
2019
Linie
20
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
0.10
Maks. liczba monet
20
RTP
95.7%
Pula
5,000x

Dynamite Riches – Automat do Gry – Recenzja

Poczuj prawdziwą gorączkę złota dzięki grze na automacie online Dynamite Riches. Opracowana przez Red Tiger produkcja zabiera nas w głębokie podziemia, gdzie w kopalni będziemy wydobywać… złoto. Dużo złota!

Dynamite Riches to automat do gry online, który ma 4 bębny i 20 linii wygranych. Grę można śmiało odtwarzać na wszystkich urządzeniach, w tym na smartfonach i tabletach, gdyż deweloper zadbał o najlepszą optymalizację produktu. Wartości zakładów w tej grze mogą wynosić od 0,20 do 40 na obrót. Ten wysoko zmienny automat oferuje maksymalnie ponad 5000x wartość stawki, a procent wypłaty wynosi 95.70%.

Wydobywanie złota z kopalni nigdy nie było prostsze – obracając rolki na ekranie, cenne wygrane pojawiają się na Twoim koncie bez konieczności fizycznych trudów w niemiłosiernych warunkach pod ziemią!

Nisko-płatne symbole w grze to 4 różne kolory kamieni szlachetnych (fioletowy, niebieski, czerwony i zielony). Głównym bohaterem Dynamite Riches jest, wiadomo, górnik. Jako najlepiej płatna ikona zapewnia najwyższą wypłatę graczom. Tuż za nim jest latarnia, hełm, łopaty i złote torby.

Dynamite Riches: Oprawa Graficzna

Za rolkami widać wnętrze kopalni. Oprawa jest bardzo realistycznie przedstawiona na ciemnym tle i błyszczących kamieniach. Jednak Red Tiger nie tylko graficznie sprostał zadaniu, ale także przyłożył się pod względem stworzenia pełnej kompozycji – efekty dźwiękowe idealnie współgrają z otaczającym nas obrazem.

Ustawienie gry znajduje się w szybie wydobywczym z pięcioma brązowymi rolkami rzuconymi na skaliste ściany. Ścieżka wózka biegnąca pod ekranem wskazuje na wiele do odkrycia w siatce pod względem klejnotów. W tle dzieje się dużo (i głośno!) w miarę postępów w grze i wygranych.

Dynamite riches slot

Firma Red Tiger Gaming ma reputację korzystającego z ciekawego, trójwymiarowego i artystycznego podejścia do tworzenia automatów online, które klarownie widać w Dynamite Riches. Tematyka gry może na pierwszy rzut oka wydawać się dość oklepana, gdyż na rynku istnieje wiele gier o motywie kopalni i wydobycia złota, jednak slot Dynamite Riches obrał ciekawy i wyróżniający go kierunek.

Dynamite Riches: Funkcje Bonusowe

Przygotuj zatyczki do uszu, ponieważ będzie to głośna sesja gry z dużą ilością dynamitu eksplodującego w całej kopalni. Aby go uaktywnić, musisz zebrać kilka symboli wild. Każde ukazanie się dynamitu na ekranie spowoduje spalenie części bezpiecznika w prawym górnym rogu. Będziesz potrzebował sześciu symboli wild, aby odblokować pierwszą kłódkę i kolejne sześć dla każdej z pozostałych trzech. Każda kłódka przyzna jeden z czterech modyfikatorów.

Po 6 symbolach wild – Symbol Removal: Cały dynamit eksploduje i usuwa wszystkie symbole o niskiej wartości na następny obrót.

Po 12 Wilds – Random Gold Bar Wilds: losowa liczba symboli wild Gold Bar umieszczana jest na rolkach podczas następnego spinu.

Po 18 Wilds – Random Win Multiplier: kompas pojawia się i przyznaje zwycięski mnożnik od x2 do x10 na następny obrót.

Po 24 Wilds – Colossal Wilds: Duże 2 × 2 i 3 × 3 diamentowe symbole wild są dodawane do bębnów na następny obrót.

Wszystkie kłódki zostaną zresetowane i ponownie zablokowane po uruchomieniu ostatniej z czterech funkcji, gotowe do ponownego rozpoczęcia eksplozji. Warto zauważyć, że drugi modyfikator zapewnia najczęściej zwycięską kombinację, podczas gdy pozostałe mogą zakończyć się obrotem bez wygranej.

Zdobądź trzy Gold Spins w dowolnym miejscu na bębnach jednym obrotem, aby uruchomić osiem darmowych spinów. Każde dalsze rozproszenie zapewni 2 darmowe spiny, gdy podczas tej funkcji trzy rozproszenia zapewnią Ci opcję „retrigger” – 4 darmowe spiny oraz 1 dodatkowy darmowy spin za dodatkowe rozproszenie. Wszystkie cztery funkcje dynamitu działają podczas darmowych obrotów.

Dlaczego warto grać w Dynamite Riches?

  • Masa ciekawych funkcji specjalnych
  • Dobrze zoptymalizowana gra pod względem wszystkich urządzeń technologicznych
  • Kreatywne podejście względem bardzo popularnego motywu kopalni i wydobywania złota

Ocena Dynamite Riches – 7/10

Ci z was, którzy lubią eksplozje i automaty wideo z niesamowitym potencjałem wygranej, powinni zdecydowanie wyruszyć do kopalni razem z Dynamite Riches, ponieważ można tu liczyć na mnóstwo akcji za rozsądną cenę początkową.

Wydanie gry z 2019 oferuje doskonałą grafikę i ścieżkę dźwiękową, a funkcje specjalne są równie ekscytujące, jak i satysfakcjonujące. Cztery dodatkowe funkcje i 4 modyfikatory, dostępne zarówno w grze podstawowej, jak i w funkcji Gold Spins, będą bardzo przydatne do zdobywania dużych wygranych. Kopalnia jest pełna złota i może być Twoja, nawet do 5 341,4-krotności zakładu na obrót!