Eye Of The Kraken

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
Play'N'Go
Rok opublikowania
2017
Linie
8
Kołowrotki
9
Min. liczba monet
0.1
Maks. liczba monet
100
RTP
96.41%
Pula
500

eye-of-the-kraken

Eye of the Kraken to najnowsza mini produkcja typu video slot zaproponowana nam przez znaną i cenioną markę Play’n Go 1 października 2015 roku. Czy jest to gra warta spędzenia nad nią trochę czasu? Postaram się to rozjaśnić w dalszej części recenzji.

Opis Gry

Eye of the Kraken po kątem wizualnym stoi na bardzo wysokim poziomie. Całość utrzymana jest w mrocznym, podwodnym klimacie przywodzącym na myśli czasy Imperium Brytyjskiego za panowania królowej Wiktorii czy też te kojarzące się z najsłynniejszymi książkami grozy napisanymi przez H. P. Lovecrafta. Oprawa wizualna połączona z klimatycznym udźwiękowieniem, stroniącym od nachalności serwuje nam połączenie spokojnej stonowanej muzyki przerywanej mocniejszymi fragmentami tylko przy grach dodatkowych dzięki czemu sama oprawa audiowizualna pozwala na dobrą zabawę.

Rozgrywka w produkcji firmy Play’n Go oparta jest na 3 ruchomych walcach, w które wpisane jest 10 wygrywających linii. Ponadto w czasie rozgrywki można wygrać dodatkowe 10 spinów zapewniających szansę na powiększenie wygranej. Gra zawiera również dodatkowy poziom umożliwiający dodatkowe wygrane.

Gra bonusowa w Eye of the Kraken oparta jest na zgadywance, stawia przed nami na starcie 6 otwartych skrzyń podzielonych na 3 puste i 3 wypełnione nagrodami. Naszym zadaniem po chwili spędzonej w ciemnościach będzie pojedynek z Krakenem, trzymający w swych mackach wszystkie skrzynie. Nasz potwór, który pozmieniał ich kolejność ma za zadanie nie dopuścić nas do powiększenia wygranej a my za pomocą 3 szans na wybranie odpowiednich skrzyń uzyskujemy możliwość na zgarnięcie wygranych. Jest to duże urozmaicenie pozwalające nie tylko na duże wygrane.

eye-of-the-kraken-slot2

Eye of the Kraken jest grą zapewniającą dużą immersje z produkcją dzięki czemu nie można w jej przypadku narzekać na jakąkolwiek nudę. Z kolei dodatkowe spiny i szanse na duże wygrane sprawią że nie jedna osoba będzie do produktu wracać. Dlatego, pomimo krótkiej jak na inne gry tego typu rozgrywki produkt firmy Play’n Go na pewno zapewni garść dobrej zabawy zarówno tym początkującym graczom jak i tym już bardziej zaawansowanym poszukiwaczom skarbów.