Go Bananas

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
NetEnt
Rok opublikowania
2019
Linie
20
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
0.20
Maks. liczba monet
200
RTP
96.9%
Pula
500x

Go Bananas! to gra online typu “jednoręki bandyta” o pięciu bębnach i 20 liniach wypłat, zawierająca symbole z małpami, owocami i przedmiotami z południowoamerykańskiej dżungli. Wyprodukowała ją firma NetEntertainment.

Wszystkie linie wypłat są domyślnie obstawione i gracz nie ma tu możliwości wyboru. Zwycięskie kombinacje liczą się od lewej do prawej strony, czyli pierwszy symbol w kombinacji musi być na pierwszym bębnie. Wypłacana jest jedynie najwyższa wygrana w danej linii. Gra daje szeroki wybór stawek, od 0,2 € do 200 € na obrót. Stawka na linię może wynosić od 0,01 do 10. Walutą są monety o wartości od 0,01 do 1 €, a maksymalnie można wygrać 140 000 monet. Producent podaje, że teoretyczny współczynnik zwrotu dla gracza (RTP) wynosi 96,9%, co jest dość wysoką wartością. Możliwa jest też gra dla zabawy, bez wpłacania prawdziwych pieniędzy.

Specjalnym symbolem w Go Bananas! jest Wild (banan z napisem “WILD”) zastępujący wszystkie inne symbole. Nie pojawia się on samodzielnie, a jedynie w efekcie wylosowania jednego z symboli Wild Monkey. Sąsiadujące z nimi symbole zmieniają się w zwykłego Wilda (z bananem) i łączą się z przyległymi symbolami, tworząc możliwie najwyżej punktowaną zwycięską kombinację.

Jest pięć symboli Wild Monkey, a każdy z nich charakteryzuje się wizerunkiem innej małpy i innym układem symboli zamienianych w Wildy:
Goryl (niebieski z koroną na głowie) – układ w kształcie litery X, jeden symbol w środku i cztery na każdym rogu.
Orangutanica (ruda z różowym kwiatkiem we włosach) – kwadrat 2×2 symbole.
Pawian (czarny z niebieskim pyskiem i czeronym nosem) – trzy symbole w poziomie, czyli cały jeden bęben.
Langur (trójkątna biała głowa z szarym pyskiem) – trzy symbole w poziomie.
Tarsjusz (mały, brązowy, w podskoku) – dwa symbole w pionie lub poziomie.

Wygrane

W jednym obrocie jest oczywiście możliwe wylosowanie więcej niż jednego symbolu Wild Monkey, co może doprowadzić do kumulacji “bananów”, która przyniesie bardzo wysoką wygraną.

Oprócz wymienionych wyżej, gra zawiera też zwykłe symbole (w kolejności od najwyżej do najniżej punktowanych):
-czerwony kamień szlachetny,
-złota figurka małpy,
-plik banknotów,
-bongosy,
-półmisek z deserem lodowym,
-pomarańcza,
-ananas,
-kokos,
-limetka,
-śliwka.

Aby wystąpiła zwycięska kombinacja, każdy z nich musi się pojawić w jednej z linii co najmniej trzykrotnie. Gra umożliwia automatycznego uruchamiania obrotów (Auto Play) aż do osiągnięcia założonej wysokości wygranej lub liczby obrotów. Kliknięcie w przycisk “Max Bet” powoduje ustawienie najwyższej możliwej stawki i uruchomienie obrotu.

go bananas netent

Podsumowanie

Gra Go Bananas! ma ładną grafikę i efektowne urozmaicenia wizualne (małpy wyskakujące zza ekranu przy wylosowaniu symbolu Wild Monkey), ale jednym z jej głównych atutów jest szeroki zakres stawek, który powinien zadowolić osoby grające głównie dla zabawy lub nie dysponujące dużymi środkami, jak i ryzykantów lubiących obstawiać wysokie sumy.

NetEnt Logo