Gold Spandau Ballet

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
Big Time Gaming
Rok opublikowania
2014
Linie
20
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
0.01
Maks. liczba monet
25
RTP
95.02%
Pula
250000

Gold

“Gold! Always believe in your soul! You’ve got the power to know! You’re indestructible! Always believin’! You are gold!”

gold big time gaming

Pamiętacie ten hit zespołu Spandau Ballet? Macie właśnie okazję posłuchać tej piosenki i jednocześnie zakręcić parę obrotów na automacie do gry Gold od firmy Big Time Gaming.

Pięciobębnowy slot Gold posiada 20 linii wypłat i właściwie poza piosenką przewodnią nie wyróżnia się niczym specjalnym na tle klasycznych automatów do gry. Mamy tutaj standardowy zestaw symboli specjalnych jak Wild i Scatter oraz serię darmowych spinów.

spandau ballet gold

Symbole W Grze I Free Spiny

Symbolem Wild jest w grze złota walizka z napisem Gold. Jeżeli ten symbol pojawi się na wszystkich pięciu bębnach, trafimy jackpot wart nawet 100 000 żetonów! Dodatkowo, jeżeli przy okazji pojawi nam się jakaś zwycięska kombinacja, jej wysokość zostanie podwojona.

Trafiając przynajmniej trzy złote płyty, czyli Scattery, uruchomimy rundę 15 darmowych spinów oraz pomnożymy wygraną kwotę trzykrotnie. Istnieje możliwość wygrania nowej serii obrotów wtrakcie już trwającej rundy, co przy odrobinie szczęścia może dać aż 180 spinów za free, co pozwala wygrać jeszcze więcej żetonów.

gold gra online

Podsumowanie Gry Gold

Graficznie gra Gold prezentuje się poprawnie. Głównym motywem jest oczywiście złoto i przeróżne złote akcesoria: zegarek, samochód, karta kredytowa, pierścień, sztabki złota oraz wspomniane walizka i płyta. Sam automat, jak już pisaliśmy, nie wyróżnia się niczym szczególnym, mimo wszystko warto na nim zagrać z dwóch powodów. Po pierwsze, możemy trafić jackpot. Po drugie, któż z nas nie lubi złotych przebojów w stylu Spandau Ballet?