Happy Halloween

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
Play'N'Go
Rok opublikowania
2015
Linie
50
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
0.5
Maks. liczba monet
100
RTP
96.5%
Pula
1000x

happy-hallowee-slot
Szwedzka firma Play’n GO, która od 2004 zajmuje się produkcją mobilnych gier hazardowych pod własnym szyldem, zainteresowała wszystkich swoją najnowszą produkcją utrzymaną w klimatach Halloween.

happy-halloween

Stwierdzenie iż „gra jest wielce niepokojąca” jakie pada ze strony producenta jest niezwykle trafne. Odnosi się ono nie tylko do rozgrywki ale również do szaty audiowizualnej. „Happpy Halloween”, bo pod taką nazwą kryje się ów produkt, utrzymana jest w całości w mrocznych barwach a obrazki, które będziemy mieli przyjemność do siebie dopasowywać dzielą się na te przedstawiające stworzoną na potrzeby produkcji rodzinę Grove, przebraną i gotową do sprawiania nam najróżniejszych psikusów lub zachęcającą do poczęstowania się wielkimi wygranymi i te prezentujące najróżniejsze halloween’owe smakołyki przywodzące nam od razu na myśl najstraszniejsze domy grozy na jakie można było natrafić w niejednym lunaparku. Udźwiękowienie dzieli się na 2 części. Pierwsza z nich umiejscowiona jest w pierwszych etapach rozgrywki kiedy jesteśmy raczeni spokojną lecz niepokojącą muzyką kojarzącą się z różnego rodzaju horrorami tworzonymi by ubogacić nam czas podczas halloween. Druga część soundtracku związana jest z późniejszym etapem rozgrywki, kiedy uruchamiają się pierwsze gry dodatkowe o których można przeczytać w dalszej części recenzji.

Sama produkcja opiera się na 5 bębnach, w które wpisane jest aż 50 wygrywających linii! Już sam fakt ilości kombinacji podstawowych sprawia że rozgrywka staje się wysoce satysfakcjonująca, nie mówiąc o bonusach, na które będziemy natrafiać w dalszych częściach gry. Ponadto odnajdziemy tutaj możliwość wygrania darmowych spinów, pozwalających nam na przydłużenie rozgrywki. Napotkamy także na pętlę „Fantom” pozwalającą nam na pomnożenie naszego obecnego wyniku, spotkamy dodatkową postać pomagającą nam w nabiciu dodatkowego combo i odnajdziemy dynie przewijające się przez szpule od 2 do 5 i dające nam szanse na dodatkowe wygrane. W grze odnajdziemy także możliwość na wygranie 10 dodatkowych spinów . W „Happy Halloween” została także umieszczona specjalna gra karciana. Cała magia tej dodatkowej rozgrywki opiera się na losowaniu 2 kart w kolorze dających nam szansę na powiększenie i tak już dużej wygranej.

Wielkość gry „Happy Halloween” wyprodukowanej prze studio „The Playngo” pozwala nie tylko na dobrą zabawę, daje ona ogromna możliwość na wygrane marzące się każdemu kto choć raz zagrał w gry typu vide slot. Jednakże pamiętajmy o tym że jest to gra wyprodukowana z myślą o halloween więc po za różnymi smakołykami w postaci dużych wygranych potrafi ona także sprawić niejednokrotnie psikusa tym co nie uszanowali zwyczajów tego jakże mrocznego i zabawnego święta. „Happy Halloween” to idealna produkcja na urozmaicenie sobie późnego zimowego wieczoru spędzanego na oglądaniu najlepszych filmów grozy ostatnich dekad.