Hot As Hades

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
Microgaming
Rok opublikowania
2015
Linie
20
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
0.20
Maks. liczba monet
5
RTP
96.75%
Pula
8000x

hades microgaming

Hot As Hades, czyli gorący jak Hades to nowy automat do gry firmy Microgaming, który znajdziemy np. w Energy Casino.

Automat do gry posiada 5 bębnów i 20 linii wypłat a jego fabuła osadzona jest luźno na motywach greckiej mitologii. Linie wypłat są stałe, zmienić możemy jedynie ilość postawionych monet i wartość każdej z nich.

Od strony wizualnej Hot As Hades prezentuje się naprawdę dobrze. Jeżeli obrót bębnów przyniósł nam wygraną, zwycięskie symbole zaczynają pulsować na ekranie a prezentacji wysokości wygranej towarzyszy metaliczny dźwięk przypominający brzęczenie monet. Dodatkowo główny bohater pojawia się od czasu do czasu na ekranie, by obserwować przebieg gry i dorzucić nieco do naszej wygranej.

house of hades

 

Rundy Bonusowe W Hot As Hades

W trakcie gry możemy losowo uruchomić rundę 5 darmowych spinów. Podczas tej rundy możemy wylosować kolejno 3 symbole Wild, które pozostają na swoim miejscu na czas trwania rundy bonusowej, co oczywiście podwyższa naszą wygraną.

Jak to u Microgaming bywa, slot posiada grę bonusową, w której możemy zdobyć dodatkowe monety. Po trafieniu przynajmniej trzech Scatterów uruchomiona zostaje gra dodaktowa, w której Hades wyrusza na poszukiwanie Kryształowego Hełmu. Po drodze spotyka Meduzę, Posejdona a na koniec samego Zeusa, u których kolejno musi odgadnąć, gdzie ukryty jest skarb, by móc przejść dalej. Musi przy tym uważać, jeżeli nie trafi żadnej wygranej pieniężnej, jego runda bonusowa natychmiast się zakończy.

Podsumowanie Gry

hot as hades

Hot As Hades to ciekawa propozycja dla miłośników automatów do gry nowej generacji z rundami bonusowymi i grafiką pełną efektów.