Jack and the Beanstalk

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
NetEnt
Rok opublikowania
2011
Linie
20
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
0.2
Maks. liczba monet
100
RTP
96.3%
Pula
1000x

Pamiętasz kultową bajkę z dziecięcych lat mówiąc o Jasiu, synu biednej wdowy? Pewnego dnia Jasiu wymienia ostatnią krowę znajdująca się w gospodarstwie jego rodziny na magiczną fasolkę i po łodydze niezwykle długiej rośliny trafia do świata olbrzymów – gdzie znajduje ogromny skarb. Coś zaczyna kołatać w Twojej głowie?

W takim razie mam dla Ciebie niezwykłą propozycję! Chciałbyś znowu cofnąć się do lat dzieciństwa i pomóc Jasiowi w odnalezieniu skarbów skrycie pilnowanego przez olbrzymy? W takim razie skorzystaj z najnowszej oferty sieci Net Entertainment i spróbuj swoich sił w unikatowym slocie 3D 0 Jack and the Beanstalk!

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy recenzję tego jednorękiego bandyty, prześwietlając go od góry do dołu. Jesteś zainteresowany?

Podstawowe zasady

Na pierwszy rzut oka Jack and the Beanstalk niczym nie różni się od innych, współczesnych slotów z trójwymiarową grafiką. 5 wirtualnych bębnów, maksymalnie 20 linii i kilka poziomów monet. Już po chwili okazuje się jednak, że gra oferuje ogromną ilość szans na zdobycie darmowych ruchów, rozbudowany system bonusów i naprawdę ciekawe, „chodzące” symbole Wild.

Symbole Wild przesuwają się po planszy – po znalezieniu trzech kluczy w rundzie darmowych ruchów możesz połączyć je w parę i przy ustawieniu na wygrywających liniach zapewnić sobie zdecydowanie więcej monet. Zebranie kolejnych trzech kluczy to scalenie symboli Wild w „trojaczki”. Kolejny zestaw kruczy tworzy „rozszerzone symbole Wild” – w tym momencie kiedy na planszy pojawi się jakikolwiek nowy Wild, od razu zmieni się w „rozszerzony symbol”.

Ciekawa grafika i historia opowiadana w tle bębnów sprawia, że naprawdę możemy poczuć się, jakbyśmy razem z Jasiem wspinali się po długiej łodydze, a następnie w świecie olbrzymów szukali skrzętnie skrywanych skarbów.

Wartości ruchów i jackpot

Najniższa wartość, którą możemy postawić od 0.01 funta, najwięcej natomiast 0.50 funta. Dodając do tego jednak kolejne poziomy monet (maksymalnie 10) i dostępność do dwudziestu linii za jeden zakład maksymalnie zapłacić możemy nawet 100 funtów – w takim przypadku ewentualne wygrane są wręcz kosmiczne.
Jeżeli w przypadku Jasia i Magicznej Fasoli liczysz na ogromny, progresywny jackpot to będziemy musieli Cię zawieść. W grze dostępny jest pojedynczy, stały jackpot. Co prawda ogromnej wysokości (600 tysięcy monet), jednak jego rozbicie samodzielnie graniczy z cudem.

Grafika i ścieżka dźwiękowa

Musimy szczerze przyznać, że Jack and the Beanstalk naprawdę nas zafascynował pod względem wykonania. Wyjątkowa, przygotowana z dużą dbałością o każdy szczegół grafika, okraszona dodatkowo wyjątkową muzyką przenosi nas do baśniowej krainy. Dawno nie spotkaliśmy się z tak dopracowanym slotem od strony artystycznej.

Dzięki temu chce się jednak do niego wracać i grać jak najczęściej. Czy również i Ty zechcesz pomóc Jasiowi w jego życiowej przygodzie?

jack and the beanstalk automat

Podsumowanie

Jaś i Magiczna Fasola to z pewnością jeden z tych slotów, obok którego nie da się przejść obojętnie. Jeżeli oprócz samych kręcących się bębnów zwracasz również uwagę na interfejs użytkownika, wtedy koniecznie powinieneś zainteresować się grą Jack and the Beanstalk.

Oczywiście baśniowa grafika to nie wszystko. Jeżeli pomożesz Jasiowi odnaleźć skrywany przez olbrzymów skarb, wtedy czeka Cię wyjątkowa nagroda!

NetEnt Logo