Jackpot 6000

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
NetEnt
Rok opublikowania
2011
Linie
5
Kołowrotki
3
Min. liczba monet
0.1
Maks. liczba monet
2
RTP
98.86%
Pula
6000

Jackpot 6000 – automat do gry – recenzja

Jackpot 6000 to jeden z najbardziej rozpoznawalnych tytułów spośród wszystkich gier slotowych jakie do tej pory powstały. Jackpot 6000 to automat, który obowiązkowo musi się znaleźć w każdym kasynie, czy to naziemnym, czy internetowym. Skąd tak wielka popularność i zamiłowanie graczy do tego slota?

Po pierwsze, gdy mowa o Jackpocie 6000 na myśl przychodzi jego prosta i czytelna grafika. Ta klasyczna „owocówka” posiada trzy bębny i dziesięć linii wygrywających, przez co należy do gier z większym ryzykiem i większa wygraną.

Po drugie rozrywce na Jackpot 6000 towarzyszą proste ale przyjemne efekty dźwiękowe, które można włączać i wyłączać korzystając ze specjalnych przycisków.

Po trzecie możliwość zdobycia 6000 monet jednym pociągnięciem dźwigni jest niezwykle pociągającą wizją dla wielu graczy. Czy już zachęciliśmy Cię do odkrycia Jackpot 6000 za darmo lub za pieniądze? Dowiedz się więcej o slocie poniżej.

Jackpot 6000 – oprawa graficzna

Gra Jackpot 6000 wygląda jak klasyczny jednoręki bandyta i niektóre z jego największych korzyści wynikają z tego właśnie faktu. Interfejs sprawia, że wydaje się, że stoisz przed grą, w prawdziwym staromodnym kasynie. Żyrandole nad głową i wzorzysty dywan sprawiają, że otoczenie jest turbo autentyczne, a w oddali można zobaczyć inną klasyczną grę – Gold Rush.

W całym obszarze gry Jackpot 6000 można podziwiać wiele realistycznych niuansów, takich jak oldschoolowy wygląd automatu i nostalgiczne tło z większą liczbą automatów do gry w kasynie. Duża zielona palma i wiele sporych rozmiarów obrazów na ścianie tworzą wrażenie scenerii w prawdziwym naziemnym kasynie. Na szczęście, w przeciwieństwie do naziemnych kasyn, tu możemy zagrać w Jackpot 6000 za darmo!

Ogólnie rzecz biorąc, Jackpot 6000 to jedna z tych klasycznych gier z nieco przestarzałą grafiką, ale z doskonałą wypłatą i autentycznym wrażeniem kasyna. Nie wygląda jak „Liberty Bell” – pierwsza odmiana automatu do gry, ale jego wygląd przypomina tamte epoki. Tradycyjne symbole, takie jak owoce i dzwonki na bębnach, oldschoolowa grafika i dźwięki – czego gracz mógłby chcieć bardziej, aby uzyskać prawdziwe autentyczne wrażenia z gry na automacie!

Jackpot gra za darmo bądź nie – w slot możemy grać tak, jak się to tylko podoba. W zależności od tego jak preferujesz grać, możesz wybrać opcję Jackpot 6000 za darmo lub za prawdziwą gotówkę.

Jak grać w Jackpot 6000?

Jackpot 6000 jak na klasyczną „owocówkę” przystało dysponuje prostą instrukcją obsługi. Gracz, który rozpoczyna grę musi na samym początku zasilić konto maszyny środkami finansowymi, a następnie postawić odpowiedni zakład na jedną, dwie, trzy, cztery lub pięć linii.

Zakład minimalny to jeden żeton na linię, natomiast maksymalny to dwa żetony na jedną linię. Jak zatem łatwo się zorientować, maksymalny zakład na automacie Jackpot 6000 wynosi 10 żetonów.

Warto również wiedzieć, że dostępne poziomy zakładów są następujące: 1, 2, 4, 6, 8, 10. Oznacza to, że najpierw gracz stawia jeden żeton na jedną linię, później podnosi wysokość zakładu do dwóch żetonów na tej samej linii, a dopiero w następnej kolejności może obstawiać pozostałe linie, od razu po dwa żetony (nie ma opcji obstawienia wszystkich linii po jednym żetonie).

Maksymalny zakład można postawić wcześniej opisaną metodą lub skorzystać z przycisku „Maks. Zakład”, który od razu obstawi dwa żetony na każdej linii i wprawi w ruch bębny automatu. Bębny zaczną się kręcić automatyczne, ale tylko przy maksymalnym zakładzie, przy mniejszych zakładach gracz musi używać przycisku „Kręć”.

Maksymalny zakład w Jackpot 6000 to nie tylko szansa na największa wygraną, ale również szansa udziału w trybie Supermeter – jednej z dwóch gier dodatkowych Jackpot 6000.

Tabela wypłat Jackpot 6000 znajduje się lewym górnym rogu automatu, a do punktowanych symboli należą: wiśnie cytryny, arbuzy, dzwonki i gwiazdy. Poza nimi w grze występuje również symbol jokera.

Tabela wypłat:

  • wiśnie – stawka x 10
  • cytryny – stawka x 30
  • arbuzy – stawka x 60
  • dzwonki – stawka x 80
  • gwiazdy – stawka x 100

Funkcje bonusowe w Jackpot 6000

Orzeł czy reszka – to mini gra, w której zadaniem gracza jest poprawne wytypowanie, która strona monety zostanie wylosowana. Każda wygrana w trybie podstawowym jest stawiana automatycznie na rzut monetą, z którego można zrezygnować przyciskiem „Odbiór”. Można również postawić tylko część wygranej – skorzystać z przycisku „Przenieś”, który przenosi do bezpieczniej puli po 20 żetonów przy każdym kliknięciu. Gra w orła i reszkę w Jackpot 6000 może podwoić stawiany zakład lub spowodować utratę całości.

Tryb Supermeter – wygrana przy maksymalnym zakładzie w Jackpot 6000 przenosi gracza do trybu Supermeter, w którym automatycznie ustawiana jest stawka 20 żetonów i wszystkie line są aktywne. W trybie tym pojawiają się również Jokery, których pojawienie się na bębnach (minimum dwa Jokery) oznacza wygraną – niespodziankę w wysokości od 10 do 6000 żetonów.

Do trybu Supermeter można również przejść z trybu rzucania monetą, przy czym wszystkie wygrane zostaną wówczas zsumowane a zatem ryzyko jest większe.

Dlaczego warto grać w Jackpot 6000?

  • Jackpot 6000 graj za darmo – slot można wykorzystać do gry w opcji darmowej lub za pieniądze. Jackpot gra za darmo to dobra opcja dla początkujących graczy!
  • Jackpot 6000 działa wyjątkowo dobrze w kasynach mobilnych.
  • Jackpot 6000 za darmo i za gotówkę to prosta, ekscytująca i nieco bardziej nowoczesna wersja klasycznej „owocówki”.
  • Średni procent wypłaty dla gracza (RTP) wynosi 98% i oferuje maksymalną wygraną w wysokości 6000 monet!

Ocena Jackpot 6000 – 6.5/10

Jackpot 6000 to klasyk NetEnt, oferujący jeden z najwyższych RTP w branży. Wysoka zmienność może okazać się czasem trudnym orzechem do zgryzienia dla graczy, więc dobrze, że tryb Supermeter oferuje wsparcie podczas gry.

Wybierz Jackpot 6000 graj za darmo, lub zdecyduj się na zabawę za gotówkę – kto wie, może ten oldschoolowy automat online okaże się Twoim faworytem w tej kategorii?

NetEnt Logo