Just Jewels Deluxe

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
Novomatic
Rok opublikowania
2011
Linie
10
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
0.04
Maks. liczba monet
100
RTP
95.42%
Pula
50000

Diamenty i luksusy – marzy o tym prawie każdy, a czasami można być bardzo blisko swoich marzeń. Złoto, kosztowności i bogactwo to na przykład nieodzowny towarzysz gry na automacie Just Jewels deluxe. Slot jest bardzo efektowny pod względem graficznym i dźwiękowym przez co wzbudza niemałe zainteresowanie zarówno w kasynach naziemnych, jak i w internetowych. Gra jest emocjonująca i estetyczna a Novomatic po raz kolejny udowodnił, że zna sę na swojej branży.

Jak grać?

Just Jewels deluxee działa na zasadach takich samych jak inne sloty – aby zagrać trzeba zasilić konto maszyny, wybrać stawkę i wcisnąć przycisk „start”. Stawki wybiera się za pomocą przycisków „+” i „-”. Ponadto do dyspozycji gracza pozostaje przycisk „autoplay”, który wprawia maszynę w tryb gry automatycznej, bez konieczności ciągłego używania przycisku „start”.

Gdy gracz wyrzuci zwycięska kombinację symboli aktywny staje się również przycisk „gamble” pozwalający rozegrać mini grę. Maszyna jest zatem prosta w swojej budowie i należy do tradycyjnych maszyn slotowych. Cechy indywidualne slotu można zaobserwować w rodzajach symboli, liniach wygrywających i mnożnikach stawek.

Just Jewels deluxe jest automatem o pięciu bębnach z dziesięcioma liniami wygrywającymi, a zatem jest maszyną, która daje dużo szans na wysokie wygrane. Na bębnach automatu rozmieszczono takie symbole jak: szafiry, rubiny, sztabki złota, diamenty, piliki banknotów a także złotą koronę.

Aby wygrać gracz musi ułożyć w jednej linii poziomej przynajmniej trzy takie same symbole. Jak w większości automatów również w Just Jewels deluxe występuje tzw. symbol scatter, którym jest tutaj symbol Euro. Scatter jest symbolem wygrywającym na każdej pozycji.

Jedną z najważniejszych funkcji gry Just Jewels deluxe, odróżniającą tą maszynę od innych, jest układ zwycięskich kombinacji. W większości maszyn układ ten powinien występować od lewej do prawej zaczynać się od pierwszego bębna. W przypadku Just Jewels deluxe zwycięski układ nie tylko może zacząć się od dowolnego bębna (np. od drugiego lub trzeciego), ale również układ ten może przebiegać od prawej do lewej, czyli w odwrotnym kierunku niż standardowo. Odwrotny układ zwycięskiej kombinacji zdecydowanie zwiększa szanse na zwycięstwo i podnosi atrakcyjność automatu.

Mini Gra – Gamble

Podobnie jak w innych slotach firmy Novomatic również w Just Jewels deluxe występuje mini gra, która pozwala na pomnożenie zdobytej wygranej. Uruchomienie mini gry jest możliwe po wylosowaniu zwycięskiej kombinacji. Gdy graczowi uda się ułożyć zwycięska linie symboli wówczas może skorzystać z przycisku „Gamble” i przejść do trybu mini gry. Skorzystanie z tej opcji nie jest obowiązkowe i można ją pominąć przechodząc do dalszej, standardowej gry na bębnach.

Mini gra w Just Jewels deluxe polega na wybraniu odpowiedniego koloru karty – czerwonego lub czarnego. Właściwy wybór koloru powoduje podwojenie aktualnej wygranej, natomiast zły zakład powoduje, że gracz traci całość puli zgromadzonej podczas aktualnego obrotu. Gracz może pomnażać swoją wygraną tak długo jak długo dobrze obstawia właściwy kolor karty. Może również w każdej chwili zakończyć mini grę zachowując pomnożoną wygraną.

Just Jewels deluxe jest grą, która przyciąga swoją ekskluzywną grafiką, obecnością cennych symboli i dużymi szansami na wygraną. Ponadto Just Jewels deluxe jest slotem od kilku lat obecnym w sieci, przez co stał się ogólnodostępny dla wszystkich graczy.

Novomatic Logo