Lucky Lady’s Charm Deluxe

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
Novomatic
Rok opublikowania
2010
Linie
10
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
0.1
Maks. liczba monet
100
RTP
96.02%
Pula
500x

Lucky Lady’s Charm Deluxe – automat do gry – recenzja

Dużo szczęścia i szczęśliwych symboli w kasynie? To na pewno slot Lucky Lady’s Charm Deluxe – dzieło firmy Novomatic, która słynie z produkcji prostych i jednocześnie urzekających maszyn. Lucky Lady’s Charm Deluxe to przyjemna grafika, fajne dźwięki i zabawne animacje. Dzięki temu gra ma dzisiaj sporo fanów.

Lucky Lady’s Charm Deluxe to prosty slot 5-bębnowy z 10 liniami wygrywającymi. Maszyna posiada podstawowe przyciski takie jak: Start, Stop, Auto, Mak. Zakł., +, -, Gamble itd. Ponadto w Internecie można często spotkać ją w darmowych przeglądarkach, dzięki którym można za darmo skorzystać z dobrej zabawy. Dowiedz się więcej o automacie od Novomatic Lucky Lady’s Charm Deluxe i przeczytaj naszą recenzję.

Lucky Lady’s Charm Deluxe – oprawa graficzna

Slot Lucky Lady’s Charm Deluxe do najnowszych nie należy. W 2021 roku automat online świętuje swoje 11 urodziny! Biorąc pod uwagę jego „wiekowość”, możemy spodziewać się dość ubogiego designu gry. Czy aby na pewno?

Automaty Lady Lucky ma bardzo prostą oprawę graficzną, jednak klimat gry odbiega od typowych slotów online. Temat gry jest bardzo dziewczęcy, a na siatce gry pojawia się wiele różu. Za bębnami widzimy krajobraz jeziora i góry, które budują dość bajkową atmosferę w grze. Efekty dźwiękowe są dokładnie takie, jakich można się spodziewać po znacznie starszej grze.

Symbole w grze Lucky Lady’s Charm Deluxe

Symbole w grze Lady Lucky to te, które w codziennym życiu uznawane są za szczęśliwe np. czterolistna koniczyna, podkowa, biedronka, złota moneta. Ułożenie z nich szczęśliwej kombinacje oznacza zdobycie nagrody zgodnie z tabelą wygranych:

Symbol Dziewiątki:
2 takie same symbole – stawka x 2
3 takie same symbole – stawka x 5
4 takie same symbole – stawka x 25
5 takich samych symboli – stawka x 100

Symbole Dziesiątki, Waleta, Damy:
3 takie same symbole – stawka x 5
4 takie same symbole – stawka x 25
5 takich samych symboli –stawka x 100

Symbole Króla, Asa:
3 takie same symbole – stawka x 10
4 takie same symbole – stawka x 50
5 takich samych symboli – stawka x 125

Symbol Podkowy:
3 takie same symbole – stawka x 20
4 takie same symbole – stawka x 100
5 takich samych symboli – stawka x 400

Symbol Biedronki:
2 takie same symbole – stawka x 2
3 takie same symbole – stawka x 25
4 takie same symbole – stawka x 125
5 takich samych symboli – stawka x 750

Symbol Złotej Monety symbol Czterolistnej Koniczyny:
3 takie same symbole – stawka x 15
4 takie same symbole – stawka x 75
5 takich samych symboli – stawka x 250

Symbol Blond Dziewczyny:
2 takie same symbole – stawka x 10
3 takie same symbole – stawka x 250
4 takie same symbole – stawka x 2500
5 takich samych symboli – stawka x 9000

Symbol Szklanej Kuli:
2 takie same symbole – stawka x 20
3 takie same symbole – stawka x 50
4 takie same symbole – stawka x 200
5 takich samych symboli – stawka x 5000

Lucky Lady’s Charm Deluxe – funkcje bonusowe

Funkcje bonusowe, które zostały zawarte w automacie Lady Lucky stanowią świetny dodatek do podstawowej gry. W grze czekają na nas symbole Wild, Scatter i darmowe spiny z mnożnikiem wygranych, zatem możesz przygotować się na rozrywkę pełną emocji.

Symbol Wild

Tytułowa Lady Lucky jest przedstawiona jako symbol wild. W związku z tym, to ona zastąpi wszystkie standardowe symbole w Lucky Lady’s Charm Deluxe, z wyjątkiem symbolu Scatter. Nasza Lady Lucky wygląda nie pozornie i uroczo, ale niech Cię to nie zmyli! Ta słodka postać może znacznie powiększyć stan Twojego konta w grze, ilekroć przyczyni się do utworzenia zwycięskiej kombinacji.

Lucky Lady podwaja wygrana kwotę, a zatem jeśli trafimy zwycięską kombinację, w której jeden z symboli zostanie zastąpiony przez symbol Wild wówczas podstawowa nagroda z tabeli wygranych zostanie pomnożona razy dwa.

Symbol Scatter

Ręce Lady Lucky owinięte wokół magicznej kuli to symbol Scatter w grze Lady Lucky Charm Deluxe. Ujrzyj co najmniej dwa z tych symboli Scatter w dowolnym miejscu w grze, a otrzymasz za to zapłatę. Dodatkowo, mając co najmniej trzy symbole scatter, uruchomisz rundę darmowych spinów Lucky Lady’s Charm Deluxe.

Darmowe spiny

Łącznie 15 darmowych spinów jest dostępnych do zdobycia i czeka na uruchomienie w Lucky Lady’s Charm Deluxe. Gdy przejdziesz do tej rundy, zobaczysz, że wszystkie Twoje zwycięskie kombinacje mają również dołączony fantastyczny potrójny mnożnik. Co więcej, podczas tej funkcji możesz ponownie uruchomić tę opcję, aby zdobyć kolejną rundę darmowych spinów, zdobywając więcej symboli Scatter na „zaczarowanych” bębnach.

W grze Lucky Lady’s Charm Deluxe występuje zarówno symbol Scatter jak i symbol Wild.

Gra Gamble

Gamble w Lucky Lady’s Charm Deluxe to mini gra polegająca na wytypowaniu właściwego koloru karty, którą wylosuje automat (czarny lub czerwony). Gracz może postawić wygraną, która zdobył w aktualnym spinie i pomnożyć ja tyle razy, ile razy uda mu się wytypować właściwy kolor. Jeśli gracz się pomyli wówczas traci całą wygraną ze zwycięskiego spina.

Dlaczego warto grać Lucky Lady’s Charm Deluxe?

  • Możesz wygrać 9000-krotność swojej stawki w trakcie funkcji darmowych spinów.
  • Lucky Lady’s Charm Deluxe to świetna gra, która zadowoli zarówno nowych graczy kasyn, jak i doświadczonych weteranów automatów online, dzięki prostocie jej wykonania i wysokiej jakości rozgrywce.
  • Dziewczęcy klimat pełny różowych akcentów – Lady Lucky Charm Deluxe to ciekawa odmiana od typowych slotów z motywem przygodowym czy fantasy.

Ocena Lucky Lady’s Charm Deluxe – 5/10

Przy wyborze tej gry należy pamiętać, że firma Novomatic powstała ponad cztery dekady temu i z początku zajmowała się głównie grami do kasyn naziemnych. Teraz, wraz z rozwojem hazardu internetowego i kasyn online, odtworzyli swoje najsłynniejsze maszyny i dali graczom możliwość korzystania z nich w zaciszu własnego domu.

Po Lucky Lady’s Charm Deluxe nie należy się spodziewać niesamowitych efektów, doskonałej grafiki na miarę XXI wieku, czy oszałamiających funkcji. Nie zmienia to jednak faktu, ze gra może zaoferować Ci klimat gry na prawdziwym „jednorękim bandycie”. Przenieś się w czasie do przeszłości i odkryj na nowo proste sloty, wybierając Lady Lucky!

Novomatic Logo