Lucky Lady’s Charm

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
Novomatic
Rok opublikowania
2010
Linie
9
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
0.9
Maks. liczba monet
900
RTP
97.1%
Pula
18000

Lucky Lady’s Charm to wyjątkowy slot firmy Novomatic, który przyciąga graczy swoim szczęśliwym czarem i urokiem młodej, blond dziewczyny. Wielu chce spróbować swojego szczęścia na szczęśliwych symbolach i wielu marzy o towarzystwie Lucky Lady’s.

Gra Lucky Lady’s Charm jest klasycznym automatem 5-bębnowym z 10 liniami wygrywającymi, a zatem należy do grupy maszyn najczęściej spotykanych w kasynach naziemnych i kasynach wirtualnych.

Dużą zaletą gry jest jej prosta i bardzo czytelna grafika, która praktycznie nie posiada żadnych niedociągnięć lub braków. Całość gry utrzymana jest w delikatnej, stonowanej kolorystyce, której towarzyszą dobrze dobrane efekty dźwiękowe.

Pod względem wyglądu i muzyki Lucky Lady’s Charm jest jednym z tych slotów przy których czas mija naprawdę szybko. Ponadto łatwość obsługi maszyny i czytelność jej symboli oraz zwycięskich kombinacji sprawią, że mogą w nią grać wszyscy, niezależnie od zdobytego dotychczas doświadczenia w grach slotowych.

Jak grać?

Grę rozpoczyna standardowo uruchomienie przyciskiem „Start”. Wcześniej gracz musi jednak zasilić konto automatu i wybrać stawkę za jaką chce zagrać. Gracze początkujący mogą w sieci szukać automatu Lucky Lady’s Charm należącego do grupy darmowych gier. Slot ten bowiem często pojawia się jako oferta gry za darmo lub czasowo darmowej, dzięki czemu można bez żadnych kosztów zapoznać się z jej funkcjonowaniem.

Gracz podczas gry może dowolnie regulować wysokość obstawianych stawek, korzystając między spinami z przycisków „+” i „-”. Ponadto można również wprowadzić maszynę w tryb gry automatycznej, nie wymagający korzystania z przycisku „Start” – wówczas bębny same wprawiają się w ruch po każdym przegranym spinie. A gdy wypadnie zwycięska kombinacja symboli, wówczas bębny zostają zatrzymane umożliwiając graczowi podjęcie dalszych decyzji.

Jak w każdym slocie, również w Lucky Lady’s Charm, najważniejsze są symbole, które ułożone w jednej linii tworzą zwycięska kombinację. Aby wygrać na automacie Lucky Lady’s Charm gracz musi ułożyć przynajmniej trzy takie same symbole w jednej linii, od lewej do prawej strony.

Najważniejszym symbolem w grze jest Joker, który występuje pod postacią pięknej jasnowłosej dziewczyny. Joker jest pożądany ponieważ może zastąpić każdy inny symbol w zwycięskiej kombinacji i podwaja wygraną. Zwycięska kombinacja z udziałem Jokera jest zatem więcej warta niż kombinacja ułożona w oparciu o same podstawowe symbole. Jedynym symbolem, którego Joker nie może zastąpić jest symbol Scatter.

Drugim poszukiwanym symbolem jest „Szklana Kula” czyli tzw. symbol Scatter, który zapewnia wygraną nawet wówczas, gdy wypadnie w różnych miejscach na bębnach. Scatter może pojawiać się w dowolnych miejscach na bębnach, ale wygrane w postaci dużej ilości kredytów, gwarantuje ułożenie przynajmniej trzech symboli Szklanej Kuli w jednej, wygrywającej linii.

Poza jokerem i symbolem Scatter na bębnach występują różne szczęśliwe przedmioty takie jak np. czterolistna koniczyna, srebrna podkowa, biedronka lub złota moneta. Wszystkie one tworzą zwycięskie układy pod warunkiem, że pojawią się w jednej linii w ilości nie mniejszej niż trzy obok siebie.

Gamble

Mini Gra to jeden z najlepszych i najczęściej aktywnych sposobów na pomnożenie wygranej. Opcja ta zostaje uaktywniona, gdy gracz ułoży zwycięską kombinacje z przynajmniej dwóch takich samych symboli w jednej, aktywnej linii. Mini Gra polega na wytypowaniu właściwego koloru karty (czarny lub czerwony). Dobry typ podwaja wygraną, zły typ kasuje, a gra może trwać tak długo jak trwa dobra passa gracza.

Novomatic Logo