Mega Fortune Dreams

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
NetEnt
Rok opublikowania
2014
Linie
20
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
0.2
Maks. liczba monet
80
RTP
95.9%
Pula
8400

Mega Fortune Dreams jest w miarę nowym slotem przygotowanym przez Net Entertainment (NetEnt), który w czasie wakacji 2014 podbił serca szerokiego grona graczy. Według zapowiedzi ma zostać następcą klasycznego Mega Fortune, któremu właśnie stuknęło pięć lat.

Jedna z najnowszych propozycji od NetEnt reklamowana jest jako slot najnowszej generacji, oferujący wcześniej niespotykane progresywne jackpoty. Poprawiona wersja wysłużonego Mega Fortune, pozbawiona ponoć dawnych błędów i zapewniająca jeszcze więcej frajdy. Jak jest jednak w rzeczywistości? Dzisiaj postaramy się to sprawdzić.

Podstawowe informacje o slocie

Oficjalna premiera Mega Fortune Dreams zaplanowana została na 3 lipca 2014 roku. Ostatecznie przesunęła się – właściciele woleli poczekać aż jackpot wcześniejszej wersji zostanie rozbity.

Zasiadając do gry w Mega Fortune Dreams od NetEnt możesz liczyć na teoretyczną wypłatę na poziomie 96.4%. Struktura jest dosyć standardowa – 5 bębnów, 3 rzędy oraz maksymalnie 20 linii płatniczych.

Gracz ma możliwość modyfikowania poziomów zakładu oraz wartości monety. Zwycięskie układy składają się z tych samych symboli przebiegających po linii (prostej lub ukośnej) na bębnach ze sobą sąsiadujących (od strony maksymalnie lewej w stronę prawą). Jednoręki bandyta posiada kilka specjalnych opcji takich jak re-spiny, symbole Wild, scattery aktywujące darmowe ruchy, serię mnożników oraz tryb gry bonusowej gdzie do zgarnięcia są aż trzy progresywne jackpoty.

 

Liczba i wartość zakładów

Odpalając Mega Fortune Dreams możemy zagrać na poziomach 1-4 oraz 20 linii płatniczych. Dodatkowo wybieramy monety w siedmiu różnych wartościach. Ich przedział zaczyna się od zaledwie 0.01 euro i kończy na 1 euro.

Jednocześnie musimy pamiętać, że dotyczy to jednej linii. W przypadku gry na większą ich ilość zakład zostanie pomnożony. Minimalny poziom to pierwszy poziom zakładu przemnożony przez 20 linii i wartość monety 0.01 euro, co daje nam 0.20 za jeden spin. Maksymalny poziom zakładu wynosi natomiast 80 euro (czwarty poziom zakładu pomnożony przez 20 linii i wartość monety 1 euro).

Dodatkowe opcje i symbole

Symbol Wild w Mega Fortune Dreams przedstawia drzewo palmowe, które zastępuje każdy inny symbol na bębnie (oczywiście za wyjątkiem symboli gry bonusowej oraz scatterów). W przypadku pojawienia się symbolu Wild wygrane z pełnej linii, którą uzupełnia zostaną przemnożone dziesięciokrotnie.

Pojawienie się trzech dzikusów pozwala skorzystać z 1 re-spinu. Każdy re-spin pozwala na aktywację gry bonusowej lub darmowych ruchów (nie ma możliwości aktywowania obu w momencie jednego re-spinu).

Jak prezentuje się natomiast gra bonuowa? Aktywuje się po pojawieniu w linii trzech symboli (minimum) przedstawiających koło fortuny. Jak można się domyśleć zostajemy wtedy automatycznie przeniesieni do wheel of fortune, które składa się z trzech niezależnych kręgów. Wygrywamy tutaj albo konkretną liczbę monet albo jeden z trzech progresywnych jackpotów.

Zadaniem gracza jest zatrzymanie koła. Pole, na którym stanie wskazówka określa naszą wygraną – gdy będzie to natomiast symbol jackpot przechodzimy na wyższy poziom okręgu (wyższe wygrane) lub zdobywamy jackpota (gdy po kolejnym ruchu ponownie ujrzymy symbol jackpot). Na najwyższych poziomach jackpotów zawodnicy mogą liczyć na średnie wygrane rzędu 75 tysięcy oraz 3,75 milionów euro.

Daj się ponieść Mega Fortune Dreams

Jeżeli byłeś fanem Mega Fortune, w takim razie odświeżona wersja w postaci Mega Fortune Dreams na pewno przypadnie Ci do gustu. Świetna grafika, przyjazne zasady i możliwość rywalizowania o ogromne jackpoty zachęciły już niejednego gracza. To właśnie przy Mega Fortune Dreams padają rekordowe wygrane – kto wie, może następna wyląduje w Twoich rękach?
NetEnt Logo