Motörhead

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
NetEnt
Rok opublikowania
2016
Linie
76
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
0.01
Maks. liczba monet
1
RTP
96.98%
Pula
150x

netent-motorhead-promo-003

Rockowy automat do gry Motörhead

Gry hazardowe w wersji online cieszą się coraz większą popularnością, a ogromna różnorodność ich tematyki sprawia, iż każdy amator, jak również gracz, posiadający większą wiedzę i umiejętności, z pewnością znajdą coś dla siebie. Producenci wszelkiego rodzaju slotów potrafią zapewnić rozrywkę zarówno wielbicielom animacji przyrodniczych, czy fanom poszukiwaczy skarbów, jak również tym, którzy preferują bardziej mroczną i
tajemniczą oprawę, jeśli chodzi o automaty do gry. Tak jest m.in. w przypadku gry Motörhead której producentm jest popularny NetEntertainment. Firma ta jest swego rodzaju guru i największym specjalistą, jeśli chodzi o oprogramowanie dla automatów do gry w wersji internetowej. Większa część pasjonatów, którzy preferują kasyno online, z pewnością firmę tę kojarzy również dzięki takim grom, jak Robin Hood, Hall of Fame, czy Double Exposure Blackjack.

Ktoś, kto nie do końca rozumie fenomen NetENT mógłby zadać pytanie: Co takiego wyróżnia owego producenta, co wyjątkowego jest w jego produktach? Otóż, odpowiedź na to pytanie narzuca się sama, wystarczy włączyć chociażby jedną ze wspomnianych wcześniej gier, a naszym oczom ukaże się wspaniałe bogactwo żywych kolorów, niesamowita grafika oraz to, iż każdy najmniejszy detal jest bardzo starannie dopracowany. Dzięki temu użytkownik poczuje się z pewnością wyjątkowym odbiorcą.
netent-motorhead-screen-001
Przejdźmy jednak do wspomnianej wcześniej, jakże interesującej gry Motörhead. Jest ona najnowszą częścią rockowej trylogii, którą odtwarzać można również w wersji Guns n’Roses i Jimi Hendrix. Jest ona dostępna zarówno dla użytkowników komputerów, jak również telefotów oraz tabletów, dzięki czemu może on przenieść grę również poza obręb własnego domu i cieszyć się rozrywką w każdym dogodnym dla niego momencie.

Motörhead przenosi użytkownika w świat rocka. Gra jest swego rodzaju hołdem dla owej kapeli, a zwłaszcza dla zmarłego w grudniu 2015 roku jednego z jej członków, co podkreśla fakt, iż w video automat zostały wplecione największe i najbardziej znane jej utwory. W pierwszych chwilach gracz przenoszony jest w tematykę koncertu zespołu. Następnie niezwykle spójnie zostaje wprowadzony do gry, wszystko jednak pozostaje w klimacie rockowym. Producent dzięki temu zwraca naszą uwagę na mocne, koncertowe niemal brzmienia oraz dopasowaną do
tematyki gry ciemną, dość specyficzną i tajemniczą kolorystykę.

Symbole specjalne w Motörhead

Automat do gry posiada 5 bębnów. Pierwsze dwa z nich posiadają po 3 linie, kolejne dwa po 4, a ostatni bęben
zawiera 5 linii. Gra oferuje 76 linii do wypłat oraz 4 oferty bonusowe.

Są to:
– tryb Free Spins- co najmniej 3 symbole aktywują minimum 10 darmowych spinów, podczas których dostępne są opcje nagród
– Mystery Reel- pozwala na zdobycie nagrody poprzez przekształcenie symboli na jednym lub kilku bębnach
– Bomber- pozwala maksymalnie 15 znakom zmienić się w jednakowe, co powoduje niesamowitą wygraną
– Rock Mode- dzięki tej opcji gracz ma możliwość słuchania znaomitych rockowych utworów podczas gry

Jeśli chodzi o symbole zawarte w bębnach to przedstawione są: podkowy, dzwonki, czterolistne koniczynki, wiśnie, asy pik, siódemki oraz logo zespołu. Slot posiada również dwie gry bonusowe, możliwe jest wylosowanie tzw. Big Win, dzięki któremu mamy szansę na naprawdę dużą wygraną.
netent-motorhead-promo-001
Gra Motorhead zachwyca od pierwszego z nią kontaktu oraz sprawia, iż ma się ochotę na więcej. Jest ona zatem niezłym pochłaniaczem czasu, jednak w tym dobrym znaczeniu, miłośnicy kasyna internetowego będą mogli spędzać długie jesienne wieczory oddając się ulubionej rozrywce.