Myth

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
Play'N'Go
Rok opublikowania
2015
Linie
20
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
1
Maks. liczba monet
5
RTP
97%
Pula
100000

myth playn go gra online

Mitologia grecka, czas bogów, herosów, bohaterskich czynów, wojen i gigantów. Do tych tresci odnosi się producent automatów do gry Play’n GO w swojej najnowszej grze MYTH. Jeśli oglądałeś takie filmy jak 300, Starcie tytanów lub Troja i choć trochę spodobała Ci się tematyka, gra dostarczy Ci wybornej rozrywki w podobnym klimacie. Gra dostępna w na telefonach komórkowych oraz tabletach pozwoli przenieść się do mitycznego świata za monetę już od 0.01$ !

Myth – Co Na Walcach ?

mth gra onlineDziką kartą, czyli symbolem Wild w Myth jest Grecki Bohater, który zastępuje wszystkie pozostałe zwykłe symbole poza Złotą Wazą. Pieciu Greckich Bohaterów daje jackpot w postaci 5000x Twoja najlepsza linia zakładów. W innych miejscach na pięciu dostepnych w grze bębnach mamy takie specjalne symbole związane z mitologią jak Meduza, Gigant, Cerber – pies z wieloma głowami, Harpie oraz Minotaura. Uzupełnienie rolek stanowi dziesięć zwykłych symboli inspirowanych greckim alfabetem. Łącznie w grze mamy dostępnych dwadzieścia linii wypłat na trzech rzędach symboli.

Bonusowa Gra W Myth

Dodatkowo w grze znajdziemy minigrę w postaci zgadywanki karcianej. Do wyboru kolor czerwony/czarny (wypłata x2) lub figura (wypłata x4).

Złota Waza lub Amfora, jeśli chcielibyśmy trzymać się antycznego nazewnictwa, wypłacana jest w którymkolwiek miejscu. Pięć Złotych Waz wypłaca linię zakładu jackpot równą 200 jednostek. Trzy z nich lub więcej dodatkowo odpalą dodatkowe darmowe gry. Wszystkie wygrane podczas darmowych gier są trzykrotne. Rozpoczynasz z piętnastoma darmowymi, ale oczywiście mogą zostać one odpalone ponownie i ponownie, jeśli trafisz trzy lub więcej Złotych Waz. Co więcej, jeśli podczas trwania darmowych spinów trafisz Greckiego Bohatera, twój mnożnik wygranych wyniesie 6x.

myth automat

Ogólna Ocena Rozgrywki Myth

Automat do gry Myth pod względem oprawy graficznej oraz muzycznej zajmuje wysokie miejsce pośród innych slotów produkcji Play’n Go. Działa płynnie na wszystkich przenośnych urządzeniach, zarówno telefonach komórkowych jak i tabletach. Wskażnik transmisji danych (RTP) jest bardzo solidny i zdecydowanie całość łączy się w bardzo przyjemną, ekscytującą rozgrywkę, z wieloma bonusami i częstymi darmowymi grami. Propozycja nie tylko dla miłośników czasów antycznych.