Nero’s Fortune

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
Quickspin
Rok opublikowania
2020
Linie
5
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
0.2
Maks. liczba monet
100
RTP
96.21%
Pula
8100x

Nero’s Fortune – Automat do Gry – Recenzja

Czas na podróż do daleeekiej przeszłości. Witaj w czasach starożytnego Cesarstwa Rzymskiego pod panowaniem Nerona. Automat online Nero’s Fortune zabiera Cię w samo centrum bitwy, gdzie płonące strzały przelatują przez ekran i (miejmy nadzieję) lądują dokładnie na celu, dając Ci jedne z największych mnożników.

Gra przedstawia siatkę 5×5 z typowymi dla starożytnego Rzymu symbolami (jeśli na myśl przychodzą Ci tarcze, miecze, emblematy, włócznie i rubiny, to jesteś naprawdę blisko!). W funkcjach slotu spotkasz się z opcją darmowych spinów z progresywnymi multiplikatorami oraz opcję Burning Arrows, dzięki której każdy gracz pokocha tę grę.

Wygrane w Nero’s Fortune są przyznawane za klastry zawierające co najmniej pięć pasujących symboli. Twoja wyprawa do historii Rzymu może bezproblemowo odbyć się na komputerze lub urządzeniu mobilnym, gdyż gra jest w pełni zoptymalizowana pod wszystkie urządzenia. Rozrywka zaczyna się od ceny 0,20 i sięga maksymalnie 100 na spin. Gra ma dużą zmienność z RTP o wartości 96,21%.

Jest to automat z kategorii „tumble slots”, co oznacza, że symbole upuszczają się, aby wypełnić siatkę, a skupiska 5 lub większej ilości sąsiadujących pasujących symboli powodują wypłatę wygranej. Zwycięskie klastry są usuwane z siatki, dzięki czemu nowe symbole wpadają na swoje miejsce. Może to stworzyć całe pasmo zwycięstw już po jednym spinie, a proces powtarza się, dopóki nie powstają nowe zwycięskie klastry.

Nero’s Fortune: Oprawa Graficzna

Ładowanie gry przeniesie Cię do starożytnej rzymskiej sceny podczas wielkich pożarów Rzymu z budynkami i posągami po obu stronach. Symbole znajdują się przy wejściu do pałacu w ramie, a zachodzące słońce tworzy dramatyczną atmosferę. O dziwo, osławiony cesarz, uważany za jednego z najbardziej okrutnych przywódców w historii, nie pojawia się na rolkach.

nero's fortune slot

Epicka, orkiestrowa ścieżka dźwiękowa dodatkowo dodaje napięcia w grze – musimy przyznać, że jest dobrze! Klimat jest dość patetyczny, a gracz naprawdę czuje się tak, jakby miał dołączyć do wojska cesarza!

Nero’s Fortune: Funkcje Bonusowe

Funkcja Burning Arrows

W głównej grze możesz aktywować funkcję Burning Arrows podczas losowego obrotu. Ponieważ Nero’s Fortune wykorzystuje mechanizm klastrów, wygrywające symbole są usuwane i zastępowane dużą dawką mnożników. W zamian mnożniki łączą się i aktywują się przy każdym spinie. W efekcie wypłaty mogą okazać się dość spektakularne!

Funkcja Free Spins

Funkcja darmowych obrotów to najlepszy atut slotu. Kiedy pojawią się 3, 4 lub 5 symbole scatter, uruchomisz darmowe obroty. W zależności od liczby scatterów otrzymasz 10, 12 lub 14 darmowych spinów. Każdy darmowy obrót ma wartość mnożnika, która jest przenoszona do następnego obrotu. W rezultacie mnożniki wciąż rosną i rosną. Biorąc jednak pod uwagę zmienność gry, śmiemy przypuszczać, że do uruchomienia darmowych spinów potrzeba około 150-200 obrotów.

Dlaczego warto grać w Nero’s Fortune?

  • Najwyższej jakości grafika i animacja slotu
  • Ponad-przeciętne RTP o wartości 96,21%
  • Ciekawa mechanika slotu typu „tumble”

Ocena Nero’s Fortune – 7/10

Nero’s Fortune to kolejny solidny automat do gier od studia Quickspin. Plusem jest to, że do tej pory każdy ma coś zupełnie innego do zaoferowania. W przypadku tego projektu Quickspin zdecydowanie postawił sobie za priorytet wysokiej jakości grafikę.

Deweloperowi udało się stworzyć świetnie wyglądającą i funkcjonującą grę. Klimat, atmosfera i format gry oddają charakter tematu, a animacje dodają dramatycznego akcentu. Jeśli szukasz maksymalnych wypłat, pamiętaj, że Nero’s Fortune ma najniższy potencjał z trzech automatów typu „tumble” autorstwa Quickspin. Mimo to, wciąż możesz wygrać poważne pieniądze – aż do 8,575 wartości pojedynczego obrotu!