Pistoleras

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
Microgaming
Rok opublikowania
2015
Linie
25
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
0.25
Maks. liczba monet
250
RTP
95.6%
Pula
2500x

pistoleras automat
Pistoleras to kolejna produkcja firmy Microgaming, jednoręki bandyta o 5 bębnach i 25 stałych liniach wypłat, którego bohaterkami są trzy piękne i niebezpieczne mieszkanki Dzikiego Zachodu. Oprócz zwykłego kręcenia i rund darmowych obrotów, w grze możemy wejść do Saloonu, gdzie czekają na nas dodatkowe nagrody.

pistoleras bonusWalutą w Pistoleras są monety przeliczane na kredyty, które z kolei można kupić w internetowym kasynie. Jest także dostępny tryb gry “dla zabawy”. Interfejs pozwala na wyświetlanie stanu konta i aktualnej wysokości stawki w kredytach lub monetach. Na każde kręcenie można postawić od 1 do 10 monet (wybór przez kliknięcie “BET”, a następnie “-” lub “+” pod napisem “COINS”) o nominałach 0,01; 0,02; 0,05; 0,1; 0,2; 0,25; 0,5; 1; 2 lub 5 kredytów (wybór przez kliknięcie “BET”, a następnie “-” lub “+” pod napisem “COIN SIZE”). Stawka jest liczona jako liczba monet × nominał × 25 (stała liczba linii wypłat), czyli może wynosić od 0,25 do 1250 kredytów. Wygrane liczy się od lewej do prawej, począwszy od pierwszego bębna. Wypłacana jest tylko najwyższa wygrana na danej linii.

Symbole W Pistoleras

Co rzadko spotykane, w grze występują dwa rodzaje symboli Scatter (wypłacanych za co najmniej dwa wylosowane w dowolnych miejscach na bębanch): Worek Monet (z napisem “SCATTER”) i Wóz Zaprzęgowy (napis “SCATTER COACH”). Ten pierwszy jest najwyżej wypłacanym symbolem w grze i pojawia się tylko na trzech ostatnich bębnach (3, 4 i 5). Jeśli wylosujemy co najmniej trzy na kolejnych bębnach wchodzimy do gry bonusowej (“Saloon”). Worek Monet występuje na wszystkich bębnach i uzupełnia zwycięskie kombinacje ze Scatterów, jeśli trafimy co najmniej dwa Worki. Ponadto wylosowanie co najmniej trzech tych symboli aktywuje darmowe kręcenia.

pistoleras spiny

Symbol Wild (dwa skrzyżowane rewolwery i róże z napisem “PISTOLERAS” przechodzącym w “WILD”) uzupełnia wszystkie pozostałe, oprócz Scatterów, w zwycięskich kombinacjach i jest wypłacany za wylosowanie co najmniej dwóch na dowolnej linii wypłat. Gdy Wild uzupełnia zwycięską kombinację innych symboli, wygrana jest wypłacana z mnożnikiem ×3.

Oprócz Scatterów i Wildów w Pistoleras występują trzy symbole z tytułowymi Pistoleras, czyli uzbrojonymi w broń palną dziewczynami, od koloru tła nazywanymi Czerwoną, Różową i Niebieską (w kolejności od najwyżej wypłacanego symbolu). Symbole te nie przyznają żadnych dodatkowych bonusów, lecz często pojawiają się jeden po drugim na tym samym bębnie, wypełniając go w pionie.
microgaming automaty

Pozostałe symbole, w kolejności od najwyżej do najniżej wypłacanego, to: A, K, Q, J, 10 i 9.

Darmowe Spiny

Tryb darmowych obrotów można uruchomić, trafiając 3, 4 lub 5 Worków Monet w dowolnych miejscach na bębnach. Dostajemy wtedy odpowiednio 15, 20 lub 25 darmowych kręceń, podczas których wszystkie wygrane są mnożone ×3, a stawka pozostaje zablokowana na poziomie z ostatniego kręcenia. Jest możliwe przedłużenie rundy darmowych kręceń, przez wylosowanie kolejny raz co najmniej trzech Worków.
pistoleras gra online

W grze bonusowej “Saloon” pojawia się 12 (trzy rzędy po 4) tarcz strzelniczych, za którymi kryją się cztery rodzaje symboli: trzy wspomniane dziewczyny i symbol Pistoleras. Gracz odkrywa wybrane tarcze, aż natrafi na trzy takie same symbole obok siebie. “Pistoleras” działa jak Wild w zwykłej grze, czyli uzupełnia kombinacje innych symboli. Wygrana jest naliczana za wszystkie zwycięskie kombinacje tych samych symboli.

pistoleras microgaming

Podsumowanie Gry

Gra Pistoleras przyciąga zarówno efektowną grafiką i animacjami, jak i dostępnymi bonusami. Mnożnik ×3 przy kombinacjach z Wildami i darmowych kręceniach znacznie podwyższa wygrane. Dużym plusem jest też niezwykle szeroki wybór możliwych stawek, od 0,25 do 1250 kredytów.