Playboy

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
Microgaming
Rok opublikowania
2013
Linie
243
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
0.3
Maks. liczba monet
30
RTP
96.57%
Pula
303750

Playboy to 5-bębnowa gra typu “jednoręki bandyta”, której tematem przewodnim są atrakcyjne kobiety i romantyczne podboje. Została wyprodukowana przez firmę Microgaming na licencji Playboy Enterprises International.

Nie ma tutaj tradycyjnych linii wypłat – punktowane są jednakowe symbole wylosowane w dowolnych miejscach na sąsiadujących bębnach. Sekwencja musi się jednak zaczynać od pierwszego bębna.

Występujące w grze symbole zwykłe (od najwyżej do najniżej punktowanych): Jillian (ruda dziewczyna w błękitnej sukience), Ashley (blondynka), Sofia (szatynka w czerwonym bikini), Kimi (ciemnowłosa w rozpiętej białej koszuli), para na łódce, para w samochodzie, para na motocyklu, “A”, “K”, “Q”, “J” i “10”.

Symbolami specjalnymi są Wild (znane logo Playboya z króliczkiem i podpisem “PLAYBOY” przechodzącym w “WILD”) i Scatter (dwa magazyny Playboy). Ten pierwszy zastępuje wszystkie inne oprócz Scattera i dodatkowo podwaja wypłatę za zwycięskie kombinacje z jego udziałem. Przy wylosowaniu dwóch lub więcej Wildów mnożnik już się nie zwiększa. Drugim symbolem specjalnym i zarazem najlepiej wypłacalnym (7500 kredytów przy maksymalnej stawce i kombinacji 5 symboli) jest Scatter, nagradzany już przy dwukrotnym wystąpieniu, podczas gdy wszystkie inne symbole muszą pojawić się co najmniej trzykrotnie. Co więcej, Scattery zawsze tworzą zwycięską kombinację niezależnie od tego, na których bębnach się pojawiły.

Wylosowanie trzech lub więcej Scatterów daje ponadto dostęp do Playboy Clubu, czyli trybu bonusów. Mamy wtedy do wyboru jedną z czterech dziewczyn: Kimi, Sofię, Ashley i Jillian. Do każdej z nich jest przypisany inny tryb gry bonusowej. Przy pierwszym wejściu do Clubu możemy wybrać tylko Kimi, przy piątym wejściu odblokowana zostaje Sofia, przy dziesiątym – Ashley, a przy piętnastym – Jillian. Gry bonusowe polegają na automatycznie uruchamianych darmowych obrotach. Każda z dziewczyna ma przypisaną inną liczbę kręceń, odpowiednio 10, 15, 20 i 25, oraz unikatowy bonus w grze:
Kimi – wszystkie wygrane są mnożone, a wylosowanie trzech lub więcej Scatterów dodaje kolejne darmowe obroty do puli.
Sofia – wylosowanie Wilda powoduje dodawanie kolejnego na tym samym bębnie przy każdym kolejnym obrocie, aż będzie ich pięć po kolei. To sprawia, że łatwo można wylosować nawet trzy Wildy naraz na tym samym bębnie.
Ashley – symbole z każdej zwycięskiej kombinacji wybuchają, a na ich miejsce zsuwają się kolejne, co może doprowadzić do kolejnej wygranej. Jeśli tak się zdarzy, mnożnik wygranej jest sukcesywnie zwiększany o 1, maksymalnie do ×5. Jeśli jednak nie utworzyła się żadna zwycięska kombinacja, mnożnik powraca do wartości ×1.
Jillian – poszczególne bębny (maksymalnie nawet wszystkie) są losowo zamieniane w bębny Wild, które działają tak, jakby składały się z samych symboli Wild. W trakcie tej gry bonusowej nie obowiązuje mnożnik ×2 dla zwycięskich kombinacji z symbolami Wild.

playboy microgaming slot
Gra Playboy oprócz zachęcającej, dopracowanej strony graficznej ma ciekawy, dość rozbudowany tryb gry bonusowej, który wciąga do dłuższej gry za sprawą bonusów czekających na odblokowanie.

Microgaming Gry