Rabbit In The Hat

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
Microgaming
Rok opublikowania
2016
Linie
9
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
0.09
Maks. liczba monet
19
RTP
96.61%
Pula
2500

Rabbit in the Hat to gra online typu “jednoręki bandyta” z pięcioma bębnami i dziewięcioma liniami wypłat. Jest utrzymana w tematyce sztuczek iluzjonistycznych i cyrku, a wyprodukowała ją firma Microgaming.

Domyślnie obstawianych jest wszystkich 9 linii wypłat. Zwycięskie kombinacje są liczone od lewej do prawej, czyli muszą się zaczynać od pierwszego bębna. Wygrana jest wypłacana wyłącznie za najcenniejszą kombinację w danej linii. Stawkę można podwyższać, stawiając więcej niż jedną monetę – maksymalnie 10 i zwiększając nominał monety – z 0,01 do maksymalnie 0,2 kredytu. Stawka jest standardowo mnożona przez liczbę linii (9), czyli maksymalnie można postawić 18 kredytów. Kredyty mogą reprezentować prawdziwe pieniądze, jeśli gracz dokona wcześniej ich wpłaty.

Królik Z Kapelusza

Symbolem specjalnym w grze Rabbit in the Hat jest Wild (cylinder z napisem “WILD”), zastępujący wszystkie pozostałe. Kolejno najwyżej nagradzanymi symbolami są: iluzjonista (dzentelmen we fraku trzymający cylinder z wyłaniającymi się kartami) i asystentka (blondynka w cylindrze i gorsecie). Do utworzenia zwycięskiej kombinacji wystarczą już dwa identyczne symbole spośród tych trzech, jeśli pojawią się na pierwszych dwóch bębnach. Pozostałe symbole są zwycięskie w kombinacjach 3, 4 lub 5. W kolejności od najwyżej punktowanych są to: królik, szkatułka, tarcza z wbitymi sztyletami, szklana skrzynia opasana łańcuchem, “A”, “K”, “Q”, “J”, “10” i “9”.

Wyróżniającą cechą gry są “magiczne kapelusze” – losowo przyznawane bonusy. Pojawiają się one nad ostatnim, piątym bębnem i jeśli po aktualnym obrocie nie zostaną aktywowane, przed każdym kolejnym obrotem przeskakują o jeden bęben w lewo aby w końcu zniknąć. Gdy zmienimy wysokość stawki, wszystkie “magiczne kapelusze” znikną, lecz pojawią się znowu na tych samych pozycjach gdy zostanie przywrócona poprzednia wysokość stawki.

Są cztery takie bonusy:

  • Wild Reel – gdy w bębnie pod nim zostanie wylosowany symbol Wild, cały bęben zmienia się w ten symbol, uzupełniając zwycięskie kombinacje. Taki bęben może się ponadto podzielić, tworząc dwa kolejne, o ile uzupełnią one zwycięską kombinację.
  • Free Spins – gdy w bębnie pod nim zostanie wylosowany symbol Wild, gracz otrzymuje do 10 darmowych obrotów za każdy kapelusz Free Spin, czyli maksymalnie do 50 darmowych obrotów. W trybie darmowych obrotów nad wszystkimi bębnami pojawiają się “magiczne kapelusze” które znikają w momencie gdy zostaną aktywowane. Puste miejsce przesuwa się wtedy w lewo.
  • Cash – za każdy symbol Wild wylosowany pod kapeluszem Cash wypłacana jest nagroda o losowej wartości.
  • Mystery – każdy symbol Wild wylosowany pod tym kapeluszem powoduje aktywowanie jednego z trzech powyższych bonusów.

rabbit in the hat

Podsumowanie

Rabbit in the Hat oferuje niezbyt wiele możliwości zwycięstwa i opcji do ustawienia, a dostępne bonusy tylko nieznacznie urozmaicają rozgrywkę. Z tego powodu gra dość szybko staje się monotonna.

Microgaming Gry