Razortooth

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
Quickspin
Rok opublikowania
2015
Linie
243
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
0.25
Maks. liczba monet
100
RTP
96.6%
Pula
20000x

razortooth-slot-logo
Razortooth to fantastyczna gra, która przeniesie graczy w czasy epoki lodowcowej. Cofamy się w czasie do momentu, w którym wszystko było Duże, przez duże „D”. Między dużymi mamutami, niedźwiedziami, dzikami i ogromnymi kotami, których głównym reprezentantem był tygrys, człowiek był małą niegroźną istotą walczącą o przetrwanie. I właśnie te olbrzymie i groźne stworzenia zostały głównymi bohaterami gry wyprodukowanej przez firmę Quickspin ze Szwecji. Nazwa gry przybliża nieco jej głównych „bohaterów”, którzy, jak łatwo zauważyć, mają wielkie i ostre zęby. Im groźniejsze bestie stworzą zwycięską kombinację, tym większa jest nasza wygrana.

Grafika gry została dopieszczona do granic możliwości. Wszystkie podobizny zwierząt, napisy i inne elementy wyglądają idealnie. Każdy detal, każdy szczegół jest dopracowany i zaprojektowany z należytą starannością. Gra działa płynnie i bez problemów na komputerach i urządzeniach mobilnych. Leśne tło idealnie komponuje się z klimatem, w jakim utrzymana jest gra.
Całości dopełnia dobrze dobrany podkład muzyczny, który sprawia, że od gry nie będziemy chcieli się oderwać. Realistyczne efekty dźwiękowe, odgłosy zwierząt, dźwięk uruchamiający bębny i fajerwerki przy bonusach są dobrane perfekcyjnie.

Razortooth to gra która ma standardowy pulpit, na którym znajduje się 15 pól w układzie 5×3. W przygotowanych kombinacjach mamy 243 możliwości wygranej. W grze ukryte zostały dwa główne, największe bonusy, których powinniśmy szukać. Poza nimi gra oferuje wiele innych, mniej wartościowych ekstra dodatków. Na przykład, kiedy w jednej linii znajdą się trzy tabliczki z napisem Bonus, to gracz otrzymuje 5 darmowych spinów, czyli obrotów bębnami automatu.
W każdym zakręceniu automatem może się zdarzyć, ze ostre pazury niedźwiedzia pomogą nam i zamiast obrazków, w pionowych polach pojawi się napis Razortooth. Jeśli wraz z dwoma takimi napisami, w jednym z pozostałych pojawi się mała tabliczka z nazwą gry, to trafiliśmy Big Win.

razortooth-main-game

Jeśli w czasie gry przez ekran „przebiegnie” tygrys to otrzymamy dodatkowy bonus i powiększymy naszą wygraną.
W grze wszystkie pola mogą przynieść nam wygraną, dlatego podczas każdego zakręcenia bębnami możemy uzyskać kombinację, która zasili nasze konto dodatkową pulą pieniędzy. Dodatkowo zachętą niech będzie fakt, że wygrywamy nie tylko wtedy, kiedy zwycięska kombinacja ułoży się w środkowej, poziomej linii. Może ona powstać w każdym losowaniu a wygrywające symbole mogą się znajdować w różnych liniach, na różnych bębnach.
Razortooth to wciągająca i fascynująca gra, która pozwoli na miłe spędzenie wolnego czasu. Każdy ruch bębnów wzmaga napięcie a oczekiwanie na wynik losowania podnosi poziom adrenaliny we krwi. Jeśli lubisz emocjonującą rozrywkę, wysokie wygrane i dobrą zabawę ubrane w piękną grafikę i doskonale dobrane efekty dźwiękowe, to musisz spróbować zmierzyć się z prehistorycznymi bestiami, które mogą zasilić twoje konto solidną porcją punktów. Jest to gra łatwa, przyjemna i bezstresowa a ukryte w niej duże wygrane i liczne niespodzianki sprawiają że jest to idealny wybór na wieczór z przyjaciółmi albo na odstresowanie się po ciężkiej pracy. Niezapomniane przeżycia gwarantowane.