Space Race

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
Play'N'Go
Rok opublikowania
2015
Linie
20
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
0.2
Maks. liczba monet
100
RTP
94.23%
Pula
5000

space race play n go

Space Race – automat online

Automat do gry firmy Play’n Go Space Race, czyli Wyścig Kosmiczny, nawiązuje swoją formą oraz zastosowaną grafiką do wyścigu technologicznego pomiędzy USA i ZSSR, który miał doprowadzić człowieka do lotu w kosmos, lądowania na Księżycu, a obecnie regularnych misji kosmicznych. Rozgrywka odbywa się na pięciu walcach, w trzech rzędach z dwudziestoma liniami wypłat. Minimalny zakład za monetę to tylko 0,01$.

space race automat do gryNa walcach znajdziemy masę symboli odnoszących się do tego okresu jak Sputnik, Astronauta, Rakieta Kosmiczna, ale też takie jak Planeta Ziemia czy Meteoryt. Grafika całości poza wspomnianymi symbolami w całości odnosi się do podboju kosmosu, dlatego w tle widzimy odległą przestrzeń galaktyczną, napisy stylizowane są na czcionkach uzywanych w NASA, a przyciski przypominają kokpit sterowniczy statku kosmicznego. Widać, że tworcy slota przyłożyli dużą wagę do szczegółów a efekty cieszą oko podczas rozgrywki. Podobnie jest z muzyką. Od poczatku towarzyszą nam lekko metaliczne dźwięki, które doskonale uzupełniają to, co dzieje się na ekranie.

Symbole Specjalne W Space Race

space race gra onlineSymbole specjalne i ich rola zostały bardzo dobrze dobrane. Najbardziej poszukiwanym będzie symbol Space Race, czyli logo stylizowane na logo programu kosmicznego. Działa jak dzika karta, a ułożenie pięciu z tych symboli w linii na wałkach gwarantuje nam jackpota w wysokości 5000x nasza linia zakładow.
Kolejnym poszukiwanym przez nas symbolem będzie Meteoryt. Zebranie pięciu z nich gwarantuje nam bonus o przeliczniku 300x linia zakładów. Dodatkowo uzyskanie trzech lub więcej Meteorytów, powoduje odpalenie bonusowej rundy, w której wygrywamy darmowe spiny.

Innym bonusem jest minigierka, w którą zagrać możemy po zebraniu trzech lub więcej Rakiet z napisem Bonus, w dowolnym miejscu na wałkach. Minigra uruchamia się po krótkiej animacji i polega na ladowaniu na Księżycu. W tym celu musimy unikać trafienia meteorytem poprzez wybranie odpowiedniego pola dla naszej rakiety. Każdorazowo dostajemy dwie szanse na ukończenie minigry, ponieważ nasza rakieta posiada osłonę i może zostać raz trafiona, a poziom zostanie nam zaliczony.

space race playngo

Podsumowanie Gry

Ładna grafika oraz dzwięk oraz przyjemne bonusy powodują, że Space Race jest idealną propozycją dla wszystkich tych fanów gry na automatach, którzy chcą zakosztować przygody w przestrzeni kosmicznej, niekoniecznie odrywając się od ekrany tableta czy telefonu.