Titans of the Sun: Hyperion

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
Microgaming
Rok opublikowania
2015
Linie
15
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
0.15
Maks. liczba monet
15
RTP
96.71%
Pula
8000x

Titans of the Sun: Hyperion

titans-of-the-sun-hyperion-microgaming-slot

Kolejna propozycja firmy Microgaming to Titans of the Sun: Hyperion. Jest to propozycja skierowana przede wszystkim do miłośników mitologii greckiej.
Głownym bohaterem w tym przypadku jest jeden z tytanów, Hyperion, który był bogiem obserwacji i niebios. To syn Uranosa i Gai (Nieba i Ziemi). Żoną Hyperiona była Teja, która została bohaterką drugiej części tej serii, Titans of the sun: Theia.

Plansza gry to 15 pól, ułożonych w pięciu bębnach i trzech wierszach. Tłem w grze są greckie wyspy górujące nad błękitną taflą wody. Białe skały schowane pod zieloną, bujną roślinnością i wodospady podkreślają tylko grecki charakter gry.

Na planszy znajdują się litery, cyfry oraz podobizny greckich bogów i słońca. Piękna, śródziemnomorska sceneria, w której utrzymana jest gra, niesamowita, dopracowana w najdrobniejszych szczegółach grafika i doskonale dobrany podkład muzyczny sprawiają, że od tego automatu online nie można się oderwać. Mamy w nim 15 linii wypłat, sporo bonusów i zaskakujących kombinacji. Ukryte na planszy symbole Wild i Scatter zapewniają darmowe spiny i mnożenie wgranych. Najciekawszą opcją jest Mystery Symbol, dzięki której można wygrać wielkie pieniądze.
Titans of the Sun: Hyperion to bardzo dobrze przygotowany automat online, który działa bez najmniejszych problemów na komputerze, tablecie oraz na smartfonie. Dzięki temu możesz grać w domu, w pociągu, w autobusie i wszędzie tam, gdzie masz chwilę wolnego czasu.

Zaskakujące kombinacje symboli, ukryte bonusy i darmowe spiny sprawiają, że nie będziesz się nudził. Jest to dobra propozycja na długi, zimowo-jesienny wieczór, na odpoczynek po pracy lub na spędzenie miłych i beztroskich chwil w gronie przyjaciół i znajomych. Wspólnie możecie emocjonować się kolejnymi ruchami i trzymać kciuki za zwycięskie kombinacje. Będące miłym dodatkiem wysokie wygrane sprawią, że gra będzie jeszcze bardziej emocjonująca.