Tower Quest

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
Play'N'Go
Rok opublikowania
2015
Linie
20
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
0.2
Maks. liczba monet
100
RTP
96,24%
Pula
400000

 

Miłośnicy Gry o Tron oraz Władcy pierścieni, czy Hobbita z pewnością znajdą coś dla siebie w nowym automacie do gry firmy Play’N GO Tower Quest, który wykorzystuje znane wszystkim motywy fantasy.
Rozgrywka odbywa się na 5 wałkach z dwudziestoma liniami płatności i przepełniona jest motywami fantasy takimi jak smoki, eliksiry, magowie, wojownicy i wiele innych.tower quest

Tower Quest zawiera sporo dodatków, których nie może zabraknać w nowoczesnym automacie do gry. Znajdziemy w grze więc Darmowe Spiny, Mnożniki oraz atrakcyjną Minigrę.
Podczas rozgrywki gracz zbiera niebieski oraz czerwony eliksir, który poza dodatkową premią gromadzi się również w pojemnikach po lewej i prawej stronie ekranu. Po napełnieniu pojemników gracz może wybrać odpowiedni moment na uwolnienie dodatkowych efektów gwarantowanych przez odpowiedni eliksir. I tak na przykład możemy użyć 5 eliksirów niebieskich, żeby uzyskać jeden darmowy spin z rolką zamienioną na Dziką kartę i podwojnym mnożnikiem; 10 niebieskich eliksirów da nam jeden darmowy spin i pozwoli zamienić wybrane na rolkach symbole na Dzikie Karty. Wreszcie użycie 15 niebieskich eliksirów da nam jeden darmowy spin, ale za to zamienimy trzy całe rolki w Dzikie Karty !

Tower Quest zawiera bardzo ciekawą Minigrę, która zostanie uruchomiona jeśli gracz uzyska trzy symbole oznaczone bonusem. Gra ma formę mini gry karcianej, w której przyjdzie nam zmierzyć się, ze Złym Czarnoksiężnikiem, który jest głównym złoczyńcą w grze. W grze wybieramy wojownika, który będzie nas reprezentował w boju. Następnie rzucamy kostkami i dobieramy zestaw kart adekwatnie do wyniku rzutu. Każda z kart posiada swoją moc i musi zmierzyć się z kartą Złego Czarnoksiężnika. Zwycięstwo w boju zostanie nagrodzone dodatkowym złotem w naszym skarbcu.

Grafika oraz oprawa muzyczna w Tower Quest stoją na najwyższym poziomie. Od zawsze gry fantasy, czy to karciane czy komputerowe, przyciagały swoim dopracowaniem pod wzgledem szczegołowości. Tym razem jest nie inaczej. Widać, że w każdy detal twórcy włożyli sporo serca, a dynamika rozgrywki oraz pasująca tempem i klimatem muzyka dodaje rozgrywce sporo smaku.

Slot Tower Quest dzięki innowacyjnym elementom, ciekawej minigrze, urozmaiconej grafice, dużej liczbie elementów oraz pasującej do całości muzyce, sprawia, że każdy, nawet umiarkowany fan fantastyki, będzie zachwycony, wybierając tą rozgrywkę. Gra z pewnością umili nam czas oczekiwania na najnowszy odcinek ulubionego serialu fantasy lub skróci czas w przerwie reklamowej.