Twin Spin

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
NetEnt
Rok opublikowania
2013
Linie
243
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
0.25
Maks. liczba monet
125
RTP
96.6%
Pula
1000x

„Twin Spin” to automat dla tych co lubią mocne wrażenia. Jedna z najnowszych produkcji NetEnt jest zupełną nowością w świecie automatów i ma do zaoferowania zupełnie nowe zasady, które mogą zaskoczyć niejednego gracza.

Jak grać?

Automat Twin Spin jest video automatem 5-rzędowym, w którym zaplanowano aż 243 drogi do wygranej. Nie ma zatem linii wygrywających, a wygraną można zdobyć dzięki obecności symboli WILD i dzięki funkcji Twin Reel.

Gracz rozgrywa grę na kilku poziomach, od 1 do 10, przy różnych wartościach monety, przy czym aby obstawić zakład na kolejnym poziomie trzeba dysponować 25 monetami.

Zwycięski układ to co najmniej trzy takie same symbole sąsiadujące na trzech kolejnych bębnach, od lewej do prawej. Jeśli w ramach jednego spina wypadnie kilka kombinacja symboli, wówczas tylko najdłuższa psująca kombinacja jest wypłacana.

Liczenie wygranej w Twin Spin dla części graczy jest dość skomplikowane ale wystarczy zrozumieć podstawową zasadę: każde kręcenie może rozpocząć się od gry jedną dużą rolką (wszystkie bębny połączone są w jedno). Liczba rolek łączonych jest losowa, a zatem można kręcić jedną, dwoma, trzema lub czterema rolkami. W trakcie obrotu rolka może się rozpaść na trzy, cztery lub pięć oddzielnych bębnów. Szanse na dużą wygraną zwiększają dwie rolki, które stanowią swoje odbicie, i które mogą rozprzestrzeniać się na pozostałe bębny.

Na wygraną składa się liczba pasujących symboli, które pojawiły się na bębnie pomnożona przez liczbę symboli na każdym bębnie w najdłuższej kombinacji. Wynik należy pomnożyć przez wartość wygranej monety uzyskanej w wyniku ułożenia najdłuższej kombinacji.

Maszyna Twin Spin jest prosta w obsłudze i posiada takie same przyciski jak inne automaty. Przykładowo: korzystając z przycisku „Auto” można uruchomić grę automatyczną, którą można ustawić według własnych upodobań, dzięki opcjom zaawansowanym.

Prawdopodobieństwo odzyskania środków zainwestowanych w Twin Spin wynosi 96,6%, a zatem gra nie należy do najbardziej ryzykownych.

Symbole Twin Spin

Bliźniaki od NetEnt nie są bogate w symbolikę. Na bębnach automatu umieszczono tylko pięć symboli (wiśnie, dzwonek, BAR, siódemka, diament) plus symbol WILD.

Symbole WILD zostały umieszczone tylko na 2,3 4 i 5 rolce a zatem nie są obecne na pierwszym bębnie. Tak samo, jak w innych automatach, symbol WILD zastępuje wszystkie inne symbole (joker).

Funkcja Twin Reel

Na początku każdego spina dwie sąsiadujące ze sobą roki, są ze sobą połączone i stanowią swoje lustrzane (bliźniacze) odbicie. Rolki te w czasie wykonywania obrotów mogą rozpaść się i podzielić na kolejne rolki (trojaczki, czworaczki lub pięcioraczki). Bliźniaczymi bębnami mogą stać się dwie, dowolne, sąsiadujące ze sobą rolki.

twin spin kasyno

Tabela wypłat Twin Spin:

Symbol Wiśni:
3 takie same symbole – 10 kredytów
4 symbole – 75 kredytów
5 symboli – 250 kredytów

Symbol Dzwonka
3 takie same symbole – 10 kredytów
4 symbole – 75 kredytów
5 symboli – 250 kredytów

Symbol BAR
3 takie same symbole – 15 kredytów
4 symbole – 100 kredytów
5 symboli – 400 kredytów

Symbol Siódemki
3 takie same symbole – 30 kredytów
4 symbole – 150 kredytów
5 symboli – 500 kredytów

Symbol Diamentu
3 takie same symbole – 50 kredytów
4 symbole – 250 kredytów
5 symboli – 1000 kredytów

Twin Spin to nowość na rynku hazardowym, przez co nie ma jeszcze wielu miłośników, ale przyszłość tej gry oceniania jest w pozytywnych kolorach.

NetEnt Logo