Jackpot 6000

Jackpot 6000 to jeden z najbardziej rozpoznawalnych tytułów spośród wszystkich gier slotowych jakie do tej pory powstały. Jackpot 6000 to automat, który obowiązkowo musi się znaleźć w każdym kasynie, czy to naziemnym, czy internetowym. Skąd tak wielka popularność i zamiłowanie graczy do tego slota?

Po pierwsze, gdy mowa o Jackpocie 6000 na myśl przychodzi jego prosta i czytelna grafika. Ta klasyczna „owocówka” posiada trzy bębny i dziesięć linii wygrywających, przez co należy do gier z większym ryzykiem i większa wygraną.

Po drugie rozrywce na Jackpot 6000 towarzyszą proste ale przyjemne efekty dźwiękowe, które można włączać i wyłączać korzystając ze specjalnych przycisków.

Po trzecie możliwość zdobycia 6000 monet jednym pociągnięciem dźwigni jest niezwykle pociągającą wizją dla wielu graczy.

Jak grać?

Jackpot 6000 jak na klasyczną „owocówkę” przystało dysponuje prostą instrukcją obsługi. Gracz, który rozpoczyna grę musi na samym początku zasilić konto maszyny środkami finansowymi, a następnie postawić odpowiedni zakład na jedną, dwie, trzy, cztery lub pięć linii.

Zakład minimalny to jeden żeton na linię, natomiast maksymalny to dwa żetony na jedną linię. Jak zatem łatwo się zorientować, maksymalny zakład na automacie Jackpot 6000 wynosi 10 żetonów.

Warto również wiedzieć, że dostępne poziomy zakładów są następujące: 1, 2, 4, 6, 8, 10. Oznacza to, że najpierw gracz stawia jeden żeton na jedną linię, później podnosi wysokość zakładu do dwóch żetonów na tej samej linii, a dopiero w następnej kolejności może obstawiać pozostałe linie, od razu po dwa żetony (nie ma opcji obstawienia wszystkich linii po jednym żetonie).

Maksymalny zakład można postawić wcześniej opisaną metodą lub skorzystać z przycisku „Maks Zakład”, który od razu obstawi dwa żetony na każdej linii i wprawi w ruch bębny automatu. Walce zaczną się kręcić automatyczne, ale tylko przy maksymalnym zakładzie, przy mniejszych zakładach gracz musi używać przycisku „Kręć”.

Maksymalny zakład w Jackpot 6000 to nie tylko szansa na największa wygraną, ale również szansa udziału w trybie Supermeter – jednej z dwóch gier dodatkowych Jackpot 6000.

Tabela wypłat jackpot 6000 znajduje się lewym górnym rogu automatu, a do punktowanych symboli należą: wiśnie cytryny, arbuzy, dzwonki i gwiazdy. Poza nimi w grze występuje również symbol jokera.

Tabela wypłat:
wiśnie – stawka x 10
cytryny – stawka x 30
arbuzy – stawka x 60
dzwonki – stawka x 80
gwiazdy – stawka x 100

Gry premiowe Jackpot 6000

Orzeł czy reszka – to mini gra, w której zadaniem gracza jest poprawne wytypowanie, która strona monety zostanie wylosowana. Każda wygrana w trybie podstawowym jest stawiana automatycznie na rzut monetą, z którego można zrezygnować przyciskiem „Odbiór”. Można również postawić tylko część wygranej – skorzystać z przycisku „Przenieś”, który przenosi do bezpieczniej puli po 20 żetonów przy każdym kliknięciu. Gra w orła i reszkę może podwoić stawiany zakład lub spowodować utratę całości.

Tryb Supermeter – wygrana przy maksymalnym zakładzie przenosi gracza do trybu Supermeter, w którym automatycznie ustawiana jest stawka 20 żetonów i wszystkie line są aktywne. W trybie tym pojawiają się również Jokery, których pojawienie się na bębnach (minimum dwa Jokery) oznacza wygraną – niespodziankę w wysokości od 10 do 6000 żetonów.

Do trybu Supermeter można również przejść z trybu rzucania monetą, przy czym wszystkie wygrane zostaną wówczas zsumowane a zatem ryzyko jest większe.

NetEnt Logo

ZDOBĄDŹ ZAPOWIEDŹ NASZYCH SPECJALNYCH OFERT!

Dołącz do naszej jedynej w swoim rodzaju paczki przyjaciół i zobacz nad czym ostatnio pracowaliśmy. Będziesz rozkoszować się naszymi najlepszymi ofertami, bonusami i darmowymi zakladami przygotowanymi specjalnie dla naszych subskrybentów.
Invalid email address
Poprzez zasubskrybowanie potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat i akceptujesz warunki polityki prywatności
Polityka prywatności
Automaty Online

Automaty Online