Piggy Riches


Piggy Riches firmy Net Entertainment jest grą online typu “jednoręki bandyta”. Zawiera pięć bębnów po trzy znaki i 15 linii. Gracz wygrywa, jeśli po obrocie na co najmniej jednej z obstawionych linii pojawią się trzy, cztery lub pięć jednakowych symboli. W przypadku symbolu z workami monet wystarczą już dwa w jednej linii. Kombinacje są liczone od lewej do prawej strony, czyli muszą się zaczynać od pierwszego bębna. Jeśli na jednej linii trafią się dwie wygrane, wypłacona zostanie tylko najwyższa z nich.

Walutą w grze są monety, które mogą być całkowicie wirtualne (w grze dla zabawy) lub reprezentować prawdziwe pieniądze w przypadku, gdy gracz dokona wcześniej wpłaty. Wartość jednej monety w grze można ustawiać, także w jej trakcie, od 0,01 – za każde wpłacone 1 € dostaje się 100 monet, do 2 – jedna moneta kosztuje wtedy 2 €.

Symbole Specjalne

W Piggy Riches są dwa symbole specjalne. Pierwszym jest Wild (prosiak w cylindrze trzymający plik banknotów), który zastępuje wszystkie inne symbole oprócz Scatter. Wygrane z linii, w których trafimy ten symbol są punktowane ×3. Drugim symbolem specjalnym jest wspomniany Scatter (świnka w futrze z prezentem), za który wygrana jest równa stawce całkowitej pomnożonej przez 2, 5, 15 lub 100, odpowiednio gdy wylosujemy 2, 3, 4 lub 5 symboli Scatter. Do tego, jeśli na ekranie (niekoniecznie w obstawionych liniach) pojawią się trzy lub więcej symboli Scatter, zostają aktywowane Free Spins, czyli darmowe obroty.

Maksymalnie można wygrać 28 darmowych obrotów. Gra wchodzi wtedy w tryb Free Spins, a poziom stawki, liczba obstawionych linii i wartość monety pozostają na wcześniejszym poziomie. W trybie Free Spins automatycznie następują kolejne obroty, aż do momentu, gdy padnie pierwsza wygrana. Wtedy gra wraca do normalnego trybu.

Pozostałe symbole, w kolejności od najniżej do najwyżej punktowanych to “10”, “J”, “Q”, “K”, “A”, świnka, portfel z pieniędzmi, klucz, złote karty kredytowe i worki z monetami.

Można obstawić od jednej do piętnastu z możliwych linii wypłat, klikając przycisk “Bet Lines” lub przyciski po obydwu stronach bębnów. Każdy z nich jest przyporządkowany do jednej linii. Im więcej linii tym większe prawdopodobieństwo wygranej, ale i wyższa stawka. Poziom stawki można ustawić od 1 do 10, klikając przycisk “Bet Level”. W przypadku wygranej, nagroda jest mnożona przez poziom stawki. Przykładowo za trafienie pięciu symboli “10” i poziomie stawki 2 otrzymamy 2×50 monet.

Kliknięcie “Max Bet” spowoduje natomiast automatyczne ustawienie maksymalnego poziomu stawki (10), obstawienie wszystkich 15 linii i uruchomienie obrotu.

piggy riches netent

Jeśli męczy nas klikanie raz po raz w przycisk uruchamiający obrót, możemy włączyć ich automatyczne uruchamianie. Maszyna sama wykona wtedy 10, 25, 50, 75 lub 100 obrotów. Można ustawić opcję zatrzymywania w przypadku uzyskania dowolnej wygranej, wygrania darmowych obrotów, wygranej przekraczającą zadaną wartość lub gdy stan naszego konta spadnie lub wzrośnie o wskazaną sumę w €.

Podsumowanie

Gra Piggy Riches przyciąga swoją dopracowaną stroną graficzną, choć liczba bonusów mogłaby być większa, aby rozgrywka była bardziej wciągająca.

NetEnt Logo

ZDOBĄDŹ ZAPOWIEDŹ NASZYCH SPECJALNYCH OFERT!

Dołącz do naszej jedynej w swoim rodzaju paczki przyjaciół i zobacz nad czym ostatnio pracowaliśmy. Będziesz rozkoszować się naszymi najlepszymi ofertami, bonusami i darmowymi zakladami przygotowanymi specjalnie dla naszych subskrybentów.
Invalid email address
Poprzez zasubskrybowanie potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat i akceptujesz warunki polityki prywatności
Polityka prywatności
Automaty Online

Automaty Online