Starburst

Starburst to jeden z tych slotów, który już z daleka promieniuje bogactwem i przepychem. Grę wyprodukowało studio NETEnt i trzeba przyznać, że produkcja okazała się sukcesem. Starbust należy do bardzo popularnej grupy automatów zarówno w kasynach naziemnych, jak i kasynach internetowych. I choć jest prosty w swojej budowie i zasadach, to całe rzesze fanów uwielbiają z niego korzystać.

Automat Starburst

Maszyna Starburst ma bardzo prostą budowę, ładną grafikę i towarzyszą jej przyjemne efekty dźwiękowe. Oglądając slot w kasynie naziemnym nie ma czego krytykować. Podobnie wygląda Starburst w sieci – duża ilość diamentów i pereł nie odstrasza graczy, a wręcz przeciwnie staje się największym atutem maszyny. Twórcy Starbursta pomyśleli o wszystkim – współgrające z sobą kolory, łagodne dźwięki i płynna gra – sama przyjemność dla użytkownika.

Jak grać?

Starburst jest slotem 5-bębnowym z trzema liniami wygrywającymi. Zasady gry ma bardzo podobne do innych automatów, ale ma również kilka istotnych różnic. Można powiedzieć, że prostota tego slotu dodaje mu atrakcyjności. Albowiem mało który automat mający dziesięć linii wypłaty potrafi zrobić tyle co Starburst.

Podstawowe braki Starbursta, które zdecydowanie odróżniają go od innych automatów to:

– brak gier dodatkowych
– brak opcji darmowych spinów
– brak mnożnika wygranych
– brak symbolu Scatter

Starburst posiada za to Symbol Wild, a na jedną linię można postawić od 1 do 10 żetonów.

Grę zdecydowanie uatrakcyjnia liczenie wygranych. W przypadku Starbursta przebiega ono nie tylko od lewej do prawej, ale również o prawej do lewej, przez co zabawa jest znacznie ciekawsza i istnieje większa szansa na dużą wygraną.

Teoretyczne prawdopodobieństwo zdobycia wygranej przez gracza w grze Starburst wynosi 96,1%.

Maszyna posiada funkcję „Autoplay”, która powoduje wprawianie w ruch rolek automatu bez udziału gracza, ale na jego wyraźne żądanie. Gracz może ustawić funkcję „Autoplay” tak, aby została ona przerwana w jasno określonym momencie gry np. po przekroczeniu określonej ilości gotówki, lub gdy runda zostanie wygrana.

Symbol Wild

„Dzikim” symbolem Starbursta jest kolorowa gwiazda. Jest ona bardzo pożądanym symbolem ponieważ pozwala pomnożyć wygraną i zastępuje wszystkie inne symbole. Ponadto symbol Wild rozszerza się na drugi, trzeci lub czwarty rząd. Funkcja ta nazywa się re-spiny czyli daje szanse na kolejne, darmowe zakręcenie bębnami.

Kolorowa gwiazda pojawia się tylko na trzech, środkowych bębnach (drugim, trzecim, czwartym) i gdy pojawi się na którymś z nich wówczas pokrywa wszystkie pola na danym bębnie (całą kolumnę). Oznacza to, że skoro Wild zastępuje wszystkie symbole i pojawia się na całym bębnie to jego obecność zdecydowanie zwiększa prawdopodobieństwo wygranej.

Wystarczy tylko jeden symbol Wild na bębnach aby aktywować funkcje Starburst Wild.

starburst

Po rozszerzeniu się symbolu Wild na wszystkie pola bębna, następuje ponowne, samoczynne uruchomienie pozostałych bębnów – symbol gwiazdy pozwala zdobyć nawet do trzech darmowych spinów (pod warunkiem, że przy kolejnych obrotach na pozostałych, możliwych bębnach również będzie pojawiał się symbol Wild).

Choć brak obecności gier dodatkowych stanowi dla wielu graczy duża stratę to Starburst i tak ma dużo do zaoferowania. Przejrzyste zasady, dynamiczna akcja gry i trzymające w napięciu dodatkowe spiny mogą zaowocować wygraną rzędu nawet 50,000 monet. Ciężko zatem mówić o nudzie i monotonii slota, o jego nieciekawej ofercie i przewidywalnych zagraniach.

NetEnt Logo

ZDOBĄDŹ ZAPOWIEDŹ NASZYCH SPECJALNYCH OFERT!

Dołącz do naszej jedynej w swoim rodzaju paczki przyjaciół i zobacz nad czym ostatnio pracowaliśmy. Będziesz rozkoszować się naszymi najlepszymi ofertami, bonusami i darmowymi zakladami przygotowanymi specjalnie dla naszych subskrybentów.
Invalid email address
Poprzez zasubskrybowanie potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat i akceptujesz warunki polityki prywatności
Polityka prywatności
Automaty Online

Automaty Online