Book of Ra Deluxe

Book of Ra Deluxe to jeden z ulubionych slotów stałych bywalców kasyn. Jego popularność jest również znacząca w sieci, gdzie bardzo często jest dostępny również jako darmowa gra.

Automat Book of Ra Deluxe jest grą firmy Novomatic o czym świadczy nie tylko nazwa producenta „na metce” ale również jakość jej wykonania. Doskonała grafika, bardzo ciekawy motyw przewodni i duża ilość kombinacji gry – to główne zalety automatu. Fanom gry Book of Ra Deluxe znana jest również jej poprzedniczka – Book of Ra. Obie gry różnią się między sobą dwoma elementami: grafiką i ilością linii wygrywających – automat Book of Ra posiada 9 linii wygrywających, a Book of Ra Deluxe o jedną linię więcej.

Book of Ra Deluxe przenosi gracza do starożytnego Egiptu gdzie może odbyć niezwykłą przygodę niczym sam Indiana Jones. Egipskie symbole, muzyka i efekty dźwiękowe – prawdziwa gratka dla miłośników Egiptu i nie tylko.

Jak Grać W Book Of Ra Deluxe?

book of ra deluxe
Największą zaletą Book of Ra Deluxe jest spora ilość gier premiowych i ciekawa tabela wypłat. Gra na Book of Ra Deluxe rozpoczyna się od zasilenia konta maszyny, wyboru ilości obstawianych linii oraz ustalenia stawki zakładów. Po wykonaniu tych czynności gracz może uruchomić maszynę przyciskiem „start”, który wprowadzi w ruch pięć bębnów automatu. Book of Ra Deluxe posiada aż dziesięć linii wygrywających, ale należy pamiętać, że postawiony zakład jest mnożony przez ilość obstawionych linii. Przykład: 2$ x 5linii = 10$. Stawkę zakładu reguluje się przyciskami „+” i „-”.

W czasie każdej gry slotowej najważniejsze znaczenie mają symbole umieszczone na walcach automatu. W Book of Ra Deluxe są to symbole Boga Ra, skarabeusza, podróżnika, księgi Ra oraz karciane odpowiedniki Asa, Króla, Damy, Waleta i dziesiątki. Aby wygrać gracz musi ułożyć kombinacje przynajmniej dwóch takich samych symboli w jednej linii, od lewej do prawej.

Najciekawszym symbolem są tytułowe Księgi Ra, których pojawienie się na walcach automatu w ilości nie mniejszej niż trzy, gwarantuje dostęp do darmowych gier. Księgi Ra mogą pojawić się w dowolnym miejscu i nie jest wymagane aby tworzyły jedna linię. Ponadto Księga Ra jest symbolem Jokera i może zastąpić wszystkie inne symbole.

book of ra deluxe novomatic

Darmowe Gry

Darmowe gry Book of Ra Deluxe są jedną z największych zalet slotu. Jest ich dziesięć i każda znacząco pomnaża wygraną. Gra premiowa odbywa się zawsze za stawkę ustawioną w chwili wygranej.

Nieco inną zasadę działania i mnożenia wygranej ma przycisk Gamble, który uaktywnia się w momencie ułożenia wygrywającej linii. Gamble umożliwia podwojenie wygranej przez wylosowanie odpowiedniego koloru karty. Każdy dobry typ podwaja całość zgromadzonej wygranej, natomiast zły typ powoduje, że gracz traci wygraną ze zwycięskiego spinu.

Novomatic Logo

ZDOBĄDŹ ZAPOWIEDŹ NASZYCH SPECJALNYCH OFERT!

Dołącz do naszej jedynej w swoim rodzaju paczki przyjaciół i zobacz nad czym ostatnio pracowaliśmy. Będziesz rozkoszować się naszymi najlepszymi ofertami, bonusami i darmowymi zakladami przygotowanymi specjalnie dla naszych subskrybentów.
Invalid email address
Poprzez zasubskrybowanie potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat i akceptujesz warunki polityki prywatności
Polityka prywatności
Automaty Online

Automaty Online