Sizzling Hot Deluxe

Novomatic Group of Campanies wydał do tej pory 278 różnych slotów wideo i 70 Muliti Gier, a jednym z jego najdoskonalszych dzieł jest slot Sizzling Hot Deluxe.

Popularność Sizzling Hot Deluxe

Sizzling Hot Deluxe w sieci pojawił się kilka lat temu, ale podobnie jak w kasynach naziemnych, tak samo w kasynach internetowych bardzo szybko zrobił furorę i został okrzyknięty mianem najlepszego slotu dla każdego gracza. Określenie to zostało nadane z uwagi na prostotę i przejrzystość automatu, która pozwala na doskonałą zabawę nawet początkującym użytkownikom. Slot jest łatwy i czytelny a przy tym niełatwo się nim znudzić. Obecnie prawie każde kasyno internetowe dysponuje automatem Sizzling Hot Deluxe, do którego, z uwagi na jego popularność, bardzo często przypisuje się dodatkowe bonusy i atrakcyjne promocje. Często mówi się również, że Sizzling Hot Deluxe to najlepsza produkcja Novomatic, a jej sława nigdy nie zginie.

Jak grać?

Automat Sizzling Hot Deluxe jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy wrzucić monetę do odpowiedniej szczeliny wlotowej, a następnie obstawić zakład i pociągnąć za dźwignię lub skorzystać z przycisku „start”. Po uruchomieniu maszyny zakręci się pięć bębnów a w zależności od wariantu automatu symbole zatrzymają się w trzech lub pięciu liniach wygrywających.

Sizzling Hot jest tzw. „owocówką”, a zatem na bębnach automatu zostały umieszczone przede wszystkim symbole owoców takie jak: wiśnie, cytryny, pomarańcza, śliwki czy winogrona, a obok nich symbol siódemki i symbol gwiazdy. Gwiazdy stanowią tzw. symbol scatter.

Symbole umieszczone na walcach obracają się w sposób losowy, tworząc w liniach wygrywających różne układy, z których najcenniejszym jest pięć siódemek w jednej linii. Wygrane mogą być jednak zróżnicowane, a żeby wygrać gracz musi ułożyć przynajmniej trzy takie same symbole w jednej linii wygrywającej (wyjątkiem są wiśnie, które wystarczą dwie w jednej linii).

Zwycięskie spiny owocowe w Sizzling Hot Deluxe wyglądają następująco:
2 wiśnie w jednej linii – stawka x 1
3 owoce w jednej linii – stawka x 4
4 owoce w jednej linii – stawka x 10
5 owoców w jednej linii – stawka x 40

Sybol scatter czyli symbol gwiazdy jest jedynym symbolem, który może stworzyć zwycięska kombinacje nie występując w jednej linii. Wystarczy, żeby gwiazdy pokazały się w dowolnych miejscach na bębnach automatu i żeby były przynajmniej trzy:
3 gwiazdy – stawka x 2
4 gwiazdy – stawka x 10
5 gwiazd – stawka x 50

Symbol siódemek jest najwyżej punktowany ale muszą się one pojawić minimum trzy w jednej linii:
trzy siódemki – stawka x 10
cztery siódemki – stawka x 100
pięć siódemek – stawka x 1000

O wysokości ewentualnej wygranej decyduje sam gracz, który musi wybrać ilość obstawianych linii, i wysokość stawianych zakładów. Im więcej gracz obstawi tym większa szansa na wygraną i tym większe ryzyko gry.

Mini gra – Gamble

Sizzling Hot Deluxe podobnie jak inne maszyny slotowe posiada opcje mini gry, z której gracz może skorzystać zawsze po wypadnięciu zwycięskiej kombinacji symboli na bębnach. Funkcja „Gamble” w Sizzling Hot Deluxe polega na wyborze jednego z dwóch kolorów kart: czerwonego lub czarnego. Jeśli gracz prawidłowo wybierze kolor karty wówczas podwaja wysokość wygranej. Jeśli natomiast gracz się pomyli wówczas traci całą wygraną z danego spina.

O korzystaniu z funkcji „Gamble” gracz decyduje sam, ponieważ jej rozegranie nie jest obowiązkowe dla dalszej gry.

Novomatic Logo

ZDOBĄDŹ ZAPOWIEDŹ NASZYCH SPECJALNYCH OFERT!

Dołącz do naszej jedynej w swoim rodzaju paczki przyjaciół i zobacz nad czym ostatnio pracowaliśmy. Będziesz rozkoszować się naszymi najlepszymi ofertami, bonusami i darmowymi zakladami przygotowanymi specjalnie dla naszych subskrybentów.
Invalid email address
Poprzez zasubskrybowanie potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat i akceptujesz warunki polityki prywatności
Polityka prywatności
Automaty Online

Automaty Online