PayU

Bezpieczeństwo, szybkość transakcji, dostępność w jak największej ilości sklepów internetowych i platform rozrywkowych (bukmacher, hazard, poker). Są to niewątpliwie najważniejsze cechy, na które zwracamy uwagę przy wyborze internetowego portfela lub systemu przetwarzania płatności online.

PayU logo

Liczba portfeli jest jednak na tyle duża, że wybór właściwego może być sporym problemem. Jeżeli nie masz pojęcia z usług jakiego systemu skorzystać i który zaoferuje Ci najlepsze warunki, w takim razie zapoznaj się z naszą recenzją PayU. Dokładnie prześwietlamy ten system transakcyjny i pomożemy odpowiedzieć na pytanie, czy warto z niego skorzystać.

Dostępność i dodatkowe opłaty

PayU został wydzielony w 2005 roku jako jednostka niezależna systemu PAYBACK. Zdobycie popularności wśród Internautów ułatwiła mu współpraca z Allegro, która trwa nieprzerwanie od prawie dziesięciu lat.

Następnie portfel bardzo szybko zaczął trafiać do innych sklepów internetowych. Obecnie z PayU skorzystać możemy w kilkudziesięciu największych markach i w 6 tysiącach mniejszych sklepów. Obojętnie na jaki sklep nie trafisz i gdzie nie chciałbyś zapłacić za zakupy lub usługi internetowe, szansa na znalezienie systemu PayU jest bardzo duża.
Co najważniejsze – w odróżnieniu od innych, dużych portfeli – PayU nie nalicza żadnych dodatkowych opłat. Niezależnie od rodzaju wykonywanej transakcji i jej wielkości, koszty po stronie klienta są zawsze zerowe. Możesz więc cieszyć się szybkim i bezpiecznym transferem gotówki bez obawy, że pod koniec miesiąca zostanie Ci wystawiony rachunek.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Od 2007 roku PayU działa jako Agent Rozliczeniowy. Uzyskanie tego statutu w polskim prawie obarczone jest koniecznością spełniania bardzo rygorystycznych warunków raportowania oraz bezpieczeństwa. W związku z tym sięgając po usługi PayU mamy pewność, że powierzone przez nas środki są jak najbardziej bezpieczne i na pewno trafią we wskazane miejsce.

Co więcej PayU może poszczycić posiadaniem się certyfikatu wystawianego przez przedsiębiorstwa obsługujące płatność kartami. Mowa tutaj o certyfikacie PCI DSS uznawanym na całym świecie i będącym potwierdzeniem najwyżej jakości usług i stosowania optymalnych systemów zabezpieczeń.
Strony PayU, na których jesteś proszony o podanie poufnych danych (adres, dane osobowe, numery kart, numery rachunków bankowych) szyfrowane są rozszerzonym protokołem SSL (EV). Dzięki temu szansa, że trafią do osób niepożądanych jest znikoma. Wszystkie informacje są przechowywane jedynie w centrach danych PayU i nie udostępniane pod żadnym pozorem w celach komercyjnych.

Skorzystaj z rat PayU

PayU to nie tylko wygodny portfel i system przetwarzania płatności. To również platforma ratalna działająca na bardzo preferencyjnych warunkach. Z rat możesz skorzystać w przypadku towarów mieszczących się w zakresie cenowym 300-20000 złotych!

Raty PayU najsilniej promowane są na Allegro oraz w serwisie Agito. Oprócz tego z systemu ratalnego korzysta również sześć tysięcy innych sklepów i usługodawców internetowych. Niezależnie więc na stronę jakiego sklepu online trafisz – praktycznie zawsze będziesz mógł skorzystać z rat PayU.

Zalety PayU

Obsługa ponad 6 tysięcy sklepów,
Lider rynku polskiego,
Współpraca z największymi sprzedawcami i usługodawcami online,
Błyskawiczna realizacja płatności,
Bezpłatnie, bez ukrytych opłat
Wysokie standardy zabezpieczeń.

Wady PayU

Mała ilość obsługiwanych sklepów zagranicznych,
W ofercie dostępne jedynie polskie banki.

Podsumowanie

Bezpieczny, szybko realizujący transakcje oraz cieszący się zaufaniem. Właśnie taki powinien być internetowy system przetwarzania płatności. Czy PayU posiada te cechy? Fakty wskazują, że tak. Jeżeli PayU zaufały największe sklepy i serwisy aukcyjne w naszym kraju, w takim razie również i Ty powinieneś wypróbować usługę.

PayU w przypadku nieuczciwych sprzedawców gwarantuje Ci zwrot środków do 10 tysięcy złotych. W związku z tym masz sto procent pewności, że albo otrzymasz towar albo Twoje pieniądze wrócą na konto.

ZDOBĄDŹ ZAPOWIEDŹ NASZYCH SPECJALNYCH OFERT!

Dołącz do naszej jedynej w swoim rodzaju paczki przyjaciół i zobacz nad czym ostatnio pracowaliśmy. Będziesz rozkoszować się naszymi najlepszymi ofertami, bonusami i darmowymi zakladami przygotowanymi specjalnie dla naszych subskrybentów.
Invalid email address
Poprzez zasubskrybowanie potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat i akceptujesz warunki polityki prywatności
Polityka prywatności
Automaty Online

Automaty Online