Recenzja Przelewy24

Chcesz zasilić swoje konto na platformie gamingowej online lub wybrać środki, nie wiesz jednak z usług jakiego systemu przetwarzania płatności skorzystać? Zależy Ci na jak najszybszej realizacji transakcji oraz pewności, że pieniądze trafią tam gdzie należy i nie znikną niespodziewanie w Internetowej przestrzeni?
Wybór odpowiedniego providera płatności może być sporym problemem. Marek świadczących usługi w tym zakresie jest coraz więcej. Dzisiaj prześwietlamy Przelewy24 i mamy nadzieję, że odpowiemy na nurtujące Cię pytania odnośnie tego serwisu obsługującego płatności internetowe.

Przelewy logo

Informacje podstawowe

Od początków swojej działalności Przelewy24 wytyczają standardy dla innych polskich systemów transakcyjnych. Nieprzerwanie od kilku ładnych lat serwis dostarcza na terenie naszego kraju największą ilość metod płatniczych (obecnie prawie 50), gdzie pozostaje niedoścignionym liderem.

Do tej pory sukces Przelewów24 doceniły znane marki takie jak Onet, Axel Springer, Vogel Verlag, a także tysiące mniejszych lub większych sprzedawców towarów i usług. Nie tylko w naszym kraju, ale również w wielu innych zakątkach świata. Przelewy24 stał się niezwykle popularny między innymi jeżeli chodzi o przetwarzanie płatności w przypadku serwisów hazardowych (zakłady bukmacherskie, roomy pokerowe, kasyna online, opcje binarne, itd.).

Dostępne formy płatności i opłaty

Chcąc dokonać płatności poprzez Przelewy24 możesz skorzystać z prawie 50 różnych alternatyw. System obsługuje praktycznie wszystkie polskie banki i najpopularniejsze portfele internetowe takie jak Skrill, PayPal lub NETeller. Dodatkowo istnieje możliwość bezpośredniej płatności kartą (Visa lub Mastercard).

Wpłaty do serwisów lub realizacja płatności za zakupy/usługi jest całkowicie darmowa. W przypadku zasilania internetowych portfeli naliczane są niewielkie prowizje (Skrill 0.9% od wartości transakcji i NETeller 1.5%).

Na jakiej zasadzie działają Przelewy24?

System realizacji płatności Przelewy24 opiera się na zasadzie przedpłaty. Klient przelewa środki na zabezpieczony rachunek Przelewy24 – znajdujący się w tym samym banku co konto osobiste klienta, dzięki czemu płatność realizowana jest natychmiast.

Przelewy24 po zaksięgowaniu płatności automatycznie wysyłają potwierdzenie do sklepu/serwisu/usługodawcy o pojawieniu się środków. Dzięki temu transakcja realizowana jest w kilka sekund, a Przelewy24 później rozliczają się ze swoim partnerem (sprzedawcą).

Bezpieczeństwo środków

Na każdym etapie przeprowadzania transakcji, Przelewy24 starają się zapewniać wysoki poziom bezpieczeństwa. Informacje są szyfrowane, a dane dotyczące rachunków bankowych lub numerów kart nigdzie niezapisywane. Co więcej, klient nie musi obawiać się, że dane kontaktowe lub jakiejkolwiek inne poufne informacje zostaną przekazane na zewnątrz – są gromadzone jedynie w centrum danych Przelewy24.

Funkcjonowanie według standardów PCI Complient oraz McAffe Secure daje gwarancję, że pieniądze trafiają w ręce specjalistów z branży, którzy cieszą się zaufaniem klientów i partnerów na całym świecie.

Główne wady i zalety Przelewy24

Zalety:

Możliwość bardzo szybkiej realizacji transakcji,
Szeroki wybór sposobów dokonania transakcji,
Prosty system wpłat,
W większości wypadków system jest darmowy,
Obsługa najpopularniejszych polskich banków,
Zaufanie klientów i wysoki poziom niezawodności,
Działanie 365 dni w roku.

Wady:

Działanie serwisu może być uzależnione od godzin pracy banków,
Obsługa banków i instytucji finansowych działających jednie w Polsce.

ZDOBĄDŹ ZAPOWIEDŹ NASZYCH SPECJALNYCH OFERT!

Dołącz do naszej jedynej w swoim rodzaju paczki przyjaciół i zobacz nad czym ostatnio pracowaliśmy. Będziesz rozkoszować się naszymi najlepszymi ofertami, bonusami i darmowymi zakladami przygotowanymi specjalnie dla naszych subskrybentów.
Invalid email address
Poprzez zasubskrybowanie potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat i akceptujesz warunki polityki prywatności
Polityka prywatności
Automaty Online

Automaty Online