5000 EUR Do W Gotówce Do Podziału Na Slotach W Mr Green


Nie śpimy, gramy! Przed nami kolejny dzień promocji na automatach Yggdrasil w kasynie Mr Green. Dzisiaj walczymy o nagrodę z puli 4000 euro.

O co chodzi w tej promocji?

Zaczynamy dzisiaj o 15:00 i gramy na slotach Nirvana oraz Holmes of the Stolen Stones firmy Yggdrasil i gramy do końca dnia. Nie ma minimalnej stawki w grze, ale czym większa, tym większe szanse wygranej.

Każdy obrót w grze Nirvana lub Holmes and the Stolen Stones może dać Ci trafienie specjalnej skrzyni ze skarbem, w której ukrytych będzie od 10 do 1000 euro!

Wiesz co jest najlepsze? Że wygrana będzie przyznana na Twoje konto gracza natychmiast jako gotówka a przez cały czas trwania promocji możesz wygrać więcej niż jeden raz.

Lista dostępnych nagród będzie odświeżana co 60 sekund a łącznie w dzisiejszym wyścigu o gotówkę przyznanych zostanie 55 nagród pieniężnych:

1x €1000 | 1x €750 | 3x €250 | 5x €100 | 10x €50 | 10x €25 | 25x €10

Automaty Online zapraszają do gry!

Chcę Zagrać O Gotówkę

ZDOBĄDŹ ZAPOWIEDŹ NASZYCH SPECJALNYCH OFERT!

Dołącz do naszej jedynej w swoim rodzaju paczki przyjaciół i zobacz nad czym ostatnio pracowaliśmy. Będziesz rozkoszować się naszymi najlepszymi ofertami, bonusami i darmowymi zakladami przygotowanymi specjalnie dla naszych subskrybentów.
Invalid email address
Poprzez zasubskrybowanie potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat i akceptujesz warunki polityki prywatności

Leave a Reply

Polityka prywatności
Automaty Online

Automaty Online