Aż Do 250 ZŁ Na Mecz Legia Warszawa Ajax Amsterdam

liga mistrzow
Po występach w Lidze Mistrzów Legia Warszawa zakwalifikowała się do gry w 1/16 finału Ligi Europy, gdzie zmierzy się z Ajaxem Amsterdam.

Spotkanie mistrzów Polski z wielokrotnym triumfatorem Eredivisie 16 lutego a już teraz możesz wziąć udział w promocji związanej z holenderskim klubem u bukmachera Unibet, w której do wygrania darmowe zakłady na mecz Legia – Ajax.

Jak otrzymam darmowy zakład na mecz Legia Warszawa – Ajax Amsterdam?

Przede wszystkim przejdź na stronę bukmachera Unibet i zapisz się do udziału w tej promocji. Zabawa trwa do 11 lutego i przeznaczona jest wyłącznie dla graczy z Polski.

Następnie w konkretnym okresie promocji podanym poniżej obróć przynajmniej 100 zł na wydarzeniach sportowych w Unibet. Na zakończenie każdego okresu promocyjnego Ajax Amsterdam rozegra mecz w lidze holenderskiej. Jeżeli przegra, dostaniesz freebet w kwocie 50 zł na mecz Ligi Europy.

Okresy promocji z darmowym zakładem na mecz Legia – Ajax:

09.01-14.01
16.01-21.01
23.01-28.01
30.01-04.02
06.02-11.02

W promocji liczą się wszystkie kupony, również te przegrane, z minimalnym kursem 1,40, które zostaną rozstrzygnięte w danym tygodniu promocji. Możesz grać w każdym tygodniu i zdobywać po 50 zł za każdym razem, gdy Ajax Amsterdam przegra mecz. Łącznie Twój darmowy zakład może wynieść aż 250 zł!

Szcegółowy regulamin promocji znajdziesz na stronie bukmachera Unibet.

Chcę odebrać darmowy zakład

ZDOBĄDŹ ZAPOWIEDŹ NASZYCH SPECJALNYCH OFERT!

Dołącz do naszej jedynej w swoim rodzaju paczki przyjaciół i zobacz nad czym ostatnio pracowaliśmy. Będziesz rozkoszować się naszymi najlepszymi ofertami, bonusami i darmowymi zakladami przygotowanymi specjalnie dla naszych subskrybentów.
Invalid email address
Poprzez zasubskrybowanie potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat i akceptujesz warunki polityki prywatności

Leave a Reply

Polityka prywatności
Automaty Online

Automaty Online