Nowa opcja w slotach Pragmatic Play

Zawartość strony

  Pragmatic Play, znany i lubiany przez polskich graczy dostawca oprogramowania do kasyn online wyposażył swoje automaty online w nietypowy, pierwszy na rynku feature. Na czym polega wspomniana opcja w slotach do gry?

  Pragmatic replay pozwala na odtworzenie największych top 100 wygranych, jakie trafił dany gracz w slotach Pragmatic. Co więcej, możemy udostępnić naszą wygraną na profilach ulubionych mediów społecznościowych. Czy to nie wspaniała wiadomość?

  Gdzie znajduje się opcja Pragmatic Replay?

  Opcja jest dostępna w prawym górnym rogu okna gry. Wystarczy kliknąć ikonkę ’Replay’, a będziemy mieli możliwość odtworzenia wygranej ilekroć tylko mamy na to ochotę!

  Pragmatic Play Replay feature

  Gracze mogą odtworzyć wideo ostatnich 100 rund, w których padła wygrana, bądź najwyższych wygranych. Co więcej, kwota widoczna na saldzie konta nie będzie widoczna – dzięki czemu gracze mogą zachować jako taką prywatność.

  feature jest już dostępna na najlepszych grach od Pragmatic Play takich jak Wolf Gold, Book of Tut, The Dog House Megaways i wielu innych. Pragmatic Play planuje szybko rozszerzyć portfolio gier z dostępną opcją Replay.

  Yossi Barzeli, Chief Business Development Officer w Pragmatic Play tak skomentował nową opcję:

  Nieustannie staramy się dostarczyć naszym graczom nowe, ekscytujące doświadczenia z gry. Jesteśmy podekscytowani mogąc zaoferować im opcję Pragmatic Play’.
  Dzięki niej gracze mają możliwość dzielenia się wrażeniami i przeżywać najlepsze momenty gry razem.

  Obecnie Pragmatic Play wypuszcza aż pięć nowych slotów w miesiącu, obok gier w kasynie na żywo, oraz bingo, które są częścią portfolio producenta.