Spin Party

Graj za pieniądze demo
Oprogramowanie
Play'N'Go
Rok opublikowania
2015
Linie
10
Kołowrotki
5
Min. liczba monet
0.10
Maks. liczba monet
100
RTP
96.51%%
Pula
500000

Spin Party to nowa gra online firmy Play’n Go, znanej z takich automatów jak Pimped czy Tower Quest.

spin party play and go

Opis Gry

gry onlinePlay’n Go Spin Party to automat do gry w tanecznym stylu. Pięć bębnów obraca się w rytm muzyki klubowej, dziesięć linii wypłat załamuje się na symbolach owoców, siódemek i innych a w tle migotają kolorowe reflektory. Symbolem Wild w grze są widoczne obok tancerki. Jeżeli po zakręceniu bębnami trafimy przynajmniej jeden taki symbol, cały bęben wypełni animacja tancerki go-go, by następnie aktywować jeden darmowy obrót. W czasie tego obrotu symbol Wild pozostaje na bębnie.

Aby uruchomić bonusową rundę darmowych obrotów, musimy trafić przynajmniej dwa symbole Wild. Minimalna ilość darmowych obrotów to 5 a każdy obrót gwarantuje wygraną. Jeżeli obrót bębnem w rundzie bonusowej da nam symbol Wild, wygrywamy jeszcze jeden obrót a sam symbol pojawi się później jako przyklejony w następnym spinie.

Symbole W Grze Spin Party

spin party

 

Automat Spin Party posiada klasyczne symbole, znane z „owocowych” automatów do gry, na przykład z serii Sizzling lub Always Hot. Wszystkie wygrane mnożone są przez wysokość stawki na pojedynczej linii. Tabela wypłat za 5 jednakowych symboli prezentuje się następująco:

7 = 1500
BAR = 750
Liberty Bell = 500
Cytryna = 375
Wiśnia = 250
A = 150
K = 125
Q = 100
J = 75
10 = 50

Podsumowanie Gry

 

Automat do gry Spin Party w porównaniu z innymi grami nie posiada żadnych specjalnych dodatków, mimo wszystko warto go wypróbować. Seria darmowych spinów i Wildy z pięknymi tancerkami na pewno ucieszą nie jednego gracza.